Авторські статтіТехно

Китай має намір судитися з Apple через незаконні додатки

На думку китайської сторони, в App Store багато азартних додатків, які порушують чинне законодавство.

За даними джерела, Китай має намір судитися з Apple через незаконні додатків. На тлі торгового конфлікту комуністичної республіки та США, американська компанія недавно була розкритикована владою, оскільки App Store є «розсадником» і нелегальних азартних додатків. До речі, Apple робить слабкі спроби відфільтрувати заборонений контент на території КНР, але у них це виходить дуже погано.

Китай, у свою чергу, намагається викорінити проблему – тільки за останній період держслужби вилучили 25 тисяч «псевдо-лотерей». Скільки заборонених програм видалила сама компанія – не повідомляється. Примітно, що Apple видалила 700 додатків, які дозволяють отримати доступ до VPN для відправки зашифрованих повідомлень або доступу до заборонених сайтів у Китаї.

Бен Кавендер, глава дослідницької групи China Market Research, яка фокусується на споживчих технологіях та роздрібної торгівлі заявивши, що Apple намагається оперативно вирішити проблему для того, щоб не розпалювати конфлікт між Китаєм і США, який і так досяг свого піку. Правда, представники компанії не нікого нічого, щоб усунути поширення забороненого контенту.

Apple є чого побоюватися. 1/5 її доходу – це прибуток, який отримується з Китаю, де розташовані їх потужності. Саме тому компанії необхідно підлаштовуватися під інтереси комуністичної держави, зокрема – доопрацювати систему фільтрації в зашифрованою службі iMessage.

Тепер уряду Китаю варто подумати, чи доцільно використовувати пристрої Apple на території своєї країни. Оскільки їм не вдасться прочитати вміст зашифрованих повідомлень, ефективніше використовувати Android-пристрої, які дозволяють краще фільтрувати вміст від небажаного контенту.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України