Авторські статтіФотогалерея

Засновник групи «Ленінград» Сергій Шнуров розлучається з дружиною

Здавалось, що, створивши сім’ ю з балериною, а пізніше і ресторатором Матільдою, хлопець і шибайголова Сергій Шнуров, відомий своїм розгульним способом життя, нарешті, заспокоївся і став розсудливим. Дивлячись на Матильду і Шнурова, можна було з упевненістю сказати, що це одна з найбільш міцних і успішних пар шоу-бізнесу, на них рівнялися багато. Але як і всім казкам, цій теж судилося закінчитися: у своєму Instagram Сергій Шнуров оголосив про те, що вони з дружиною вирішили розлучитися.

1. До своїх шанувальників Шнурів звернувся з такими словами:

“З великим жалем, але любов’ю і вдячністю один до одного, запобігаючи всілякі домисли і чуйні, ми з Матільдою повідомляємо про те, що прийняли рішення розлучитися. Прохання до всіх ЗМІ не порушувати наш особистий простір. Спасибі”.

2. Про причини розлучення ні Шнуров, ні Матильда поки не повідомляють, але, звичайно ж, це не зупинило любителів пліток.

3. Ходять чутки, що приводом до розставання стали численні зради композитора.

4. У цьому дорікнули і багато шанувальників, але шоумен видаляє такі коментарі зі своєї сторінки.

5. Близький друг тепер вже колишньої сім’ї Стас Барецький стверджує, що зради були цілком можливі, але навряд чи саме вони послужили основною причиною розставання. За його словами, в обох були складні характери, і вони просто-напросто не змогли ужитися під одним дахом.

6. Судячи з останніх постів в Instagram, Шнуров дійсно переживає розрив. Він навіть виклав з цього приводу сумний вірш, само собою, багатий нецензурної лексики.

7. Сама Матильда теж переживає нелегкий час, але, як і Шнуров, воліє залишити деталі розлучення при собі:

“Мені нелегко коментувати ту сумну новину, яку багато хто з вас сьогодні дізналися. Я утримаюся і дозволю собі особисте залишити особистим. Велике спасибі за слова підтримки тим, хто мені їх відправив”.

8. Нагадаємо, що вперше подружжя зустрілися в 2007 році на одній з московських вечірок. Тоді Матильда була ще нікому не відомої студенткою.

9. У 2011 році Матильда відкрила свою балетну школу для дорослих “Айседора”, а в 2012 – ресторан “Кококо”.

10. У парі також є спільний бренд одягу Shnurovs.

11. Спільних дітей у подружжя немає, але у Сергія Шнурова є дорослі син і донька від попередніх шлюбів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.