Авторські статтіДуховне

У Чорткові посвятили новий монастир

26 квітня у м. Чортків Бучацької єпархії відбулися чергові збори настоятелів василіянських монастирів Провінції Найсвятішого Спасителя. У часі зустрічі був здійснений обряд посвячення новозбудованого монастиря.

Зустріч розпочалася молебнем до Христа Чоловіколюбця. Відтак Протоігумен о. Йоан Школик, ЧСВВ розповів про збудований Василіянський монастир у Чорткові та подякував усім доброчинцям, які спричинилися до його появи.

Опісля розпочалися моління та обряд посвячення нового монастиря, який очолив владика Димитрій (Григорак), Єпископ Бучацький. У своєму слові він висловив радість та надію на майбутній розвиток для місцевих ченців. «Це не тільки стіни, але і спільнота, дім молитви та духовна лічниця», – зауважив Архиєрей про Чортківський монастир.

Крім того, владика Димитрій звернув увагу на важливість присутності у монашому житті Христа, який формує спільноту богопосвячених осіб.

Єпарх Бучацький побажав ченцям збільшення числа вірних та монахів у новому монастирі. На завершення владика подякував усім присутнім за молитву і закликав й надалі опікуватися монастирем.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.osbm.in.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.