У Чорткові посвятили новий монастир

26 квітня у м. Чортків Бучацької єпархії відбулися чергові збори настоятелів василіянських монастирів Провінції Найсвятішого Спасителя. У часі зустрічі був здійснений обряд посвячення новозбудованого монастиря.

Зустріч розпочалася молебнем до Христа Чоловіколюбця. Відтак Протоігумен о. Йоан Школик, ЧСВВ розповів про збудований Василіянський монастир у Чорткові та подякував усім доброчинцям, які спричинилися до його появи.

Опісля розпочалися моління та обряд посвячення нового монастиря, який очолив владика Димитрій (Григорак), Єпископ Бучацький. У своєму слові він висловив радість та надію на майбутній розвиток для місцевих ченців. «Це не тільки стіни, але і спільнота, дім молитви та духовна лічниця», – зауважив Архиєрей про Чортківський монастир.

Крім того, владика Димитрій звернув увагу на важливість присутності у монашому житті Христа, який формує спільноту богопосвячених осіб.

Єпарх Бучацький побажав ченцям збільшення числа вірних та монахів у новому монастирі. На завершення владика подякував усім присутнім за молитву і закликав й надалі опікуватися монастирем.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.osbm.in.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen + five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh