Авторські статтіТехно

Вчені розповіли про причини різкої зміни клімату десятки мільйонів років тому

Величезний астероїд, який вдарив по півострову Юкатан, призвів до кліматичної катастрофи на планеті. Це привело до різкого потепління і загибелі багатьох представників флори і фауни Землі.

Вчені-геологи з університету Міссурі в результаті досліджень назвали причини, що призвели до глобального потепління на Землі 65 мільйонів років тому. В ході розкопок, які проходили в Тунісі, в районі міста Ель-Кеф, вчені досліджували геологічні відкладення і рештки риб, що відносяться до періоду падіння небесного тіла, після якого настав різкий кліматичний дисбаланс. Атака астероїда діаметром від 7 до 14 кілометрів призвела до різкого збільшення температури на 5 градусів Цельсія і спровокувала викид величезної маси пилу.

За словами професора університету Міссурі Кеннета Маклеода, в атмосфері виявилося велика кількість вуглекислого газу, що призвело до парникового ефекту і дещо пригальмувало підвищення температури. Катастрофа, що сталася мільйони років тому призвела до загибелі багатьох мешканців планети і завдала величезної шкоди фауні Землі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.