Авторські статтіДуховне

Київські семінаристи провели зустріч із військовими НГУ

У неділю, 11 вересня, Центр душпастирства військовослужбовців при Київській Трьохсвятительській духовній семінарії здійснив перший в новому навчальному році візит до військових частин міста Києва.

В цей день студенти Київської Трьохсвятительської духовної семінарії відвідали військову частину №3078 Національної Гвардії України.

Ця зустріч з військовослужбовцями відбулася у формі знайомства. Брат Іван Жуган коротко розповів про Київську Трьохсвятительську духовну семінарію, про заснування Центру душпастирства військовослужбовців, поділився спогадами про те, як більш ніж два роки тому розпочалося військово-медичне капеланство у Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь», що ця діяльність семінаристів створила фундамент для служіння студентів КТДС у військових частинах. Після короткого знайомства першу науку для військовослужбовців про важливість молитви у нашому житті дав брат Андрій Поливка. Ця тема була особливо актуальною, оскільки всі зустрічі семінаристів та студентів будуть розпочинатися і закінчуватися молитвою.

По завершенню загальної зустрічі військові мали можливість індивідуально поспілкуватися з студентами КТДС. Як семінаристи-капелани, так і військовослужбовці військової частини №3078 були раді знайомству та з нетерпінням очікують наступної зустрічі, де зможуть послужити один одному.

Від імені всіх членів Центру душпастирства військовослужбовці висловлюю щиру подяку отцю-ректору Петрові Жуку, працівникам Департаменту Патріаршої Курії УГКЦ у справах душ пастирства силових структур України, сестрі Василії Гальцовій та Савченку Михайлу Володимировичу за сприяння і підтримку семінаристів-капеланів у діяльності душпастирства військовослужбовців.

Брат Іван Жуган

Голова Центру душпастирства військовослужбовців КТДС

Джерело: kapelanstvo.org.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України