Київські семінаристи провели зустріч із військовими НГУ

У неділю, 11 вересня, Центр душпастирства військовослужбовців при Київській Трьохсвятительській духовній семінарії здійснив перший в новому навчальному році візит до військових частин міста Києва.

В цей день студенти Київської Трьохсвятительської духовної семінарії відвідали військову частину №3078 Національної Гвардії України.

Ця зустріч з військовослужбовцями відбулася у формі знайомства. Брат Іван Жуган коротко розповів про Київську Трьохсвятительську духовну семінарію, про заснування Центру душпастирства військовослужбовців, поділився спогадами про те, як більш ніж два роки тому розпочалося військово-медичне капеланство у Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь», що ця діяльність семінаристів створила фундамент для служіння студентів КТДС у військових частинах. Після короткого знайомства першу науку для військовослужбовців про важливість молитви у нашому житті дав брат Андрій Поливка. Ця тема була особливо актуальною, оскільки всі зустрічі семінаристів та студентів будуть розпочинатися і закінчуватися молитвою.

По завершенню загальної зустрічі військові мали можливість індивідуально поспілкуватися з студентами КТДС. Як семінаристи-капелани, так і військовослужбовці військової частини №3078 були раді знайомству та з нетерпінням очікують наступної зустрічі, де зможуть послужити один одному.

Від імені всіх членів Центру душпастирства військовослужбовці висловлюю щиру подяку отцю-ректору Петрові Жуку, працівникам Департаменту Патріаршої Курії УГКЦ у справах душ пастирства силових структур України, сестрі Василії Гальцовій та Савченку Михайлу Володимировичу за сприяння і підтримку семінаристів-капеланів у діяльності душпастирства військовослужбовців.

Брат Іван Жуган

Голова Центру душпастирства військовослужбовців КТДС

Джерело: kapelanstvo.org.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eleven − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh