Новини з Австрії

Для деяких країн карантин після повернення до Австрії буде скасований

З 19 травня подорожі знову стануть простішими. Вимога карантину при в’їзді буде скасовано не тільки для туристів з більшості країн ЄС.

Австрійцям, які повертаються з поїздки, також більше не доведеться помістити в карантин, повідомило у вівторок АПА.

Міністерство охорони здоров’я буде використовувати світлофор європейського агентства охорони здоров’я ECDC, щоб визначити, які країни не піддаватимуться карантинним вимогам в майбутньому. Це повинно служити орієнтиром при класифікації областей з високою захворюваністю. Працювати це буде так:

З країн, які відзначені зеленим або помаранчевим кольором на карті ECDC, в’їзд буде можливий без будь-яких обмежень.
В’їзд з червоних зон в майбутньому повинен бути можливий при негативному результаті тесту або при доказі вакцинації або відновлення після інфекції.

Зобов’язання по десятидневному карантину має залишатися в силі для тих, що в’їжджають з областей, пофарбованих у темно-червоний колір. При цьому можливість виходу з нього не пізніше п’ятого дня повинна зберігатися.

На сьогодні більшість країн ЄС, а також Австрія мають червоний колір на світлофорі ECDC. Тобто для 19 травня карантин для таких країн, як Італія, Іспанія і Греція, буде скасований. Зобов’язання самоізолюватись більше не буде також для основної країни походження гостей в Австрії – Німеччини.

➤ На даний момент повністю зеленими або помаранчевими є тільки Фінляндія, Ісландія, Португалія і Мальта.

Міністерство охорони здоров’я хоче регулярно вносити поправки в правила в’їзду на основі світлофора ECDC.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України