Війна РФ проти України

Хай вони паряться нашими залізяками: Точка-У – ракетний спис та найпотужніша зброя України

Тактичний ракетний комплекс 9К79-1 «Точка-У» — наша найпотужніша зброя. Наш «ракетний спис» сьогодення. Наша відповідь на можливе російське вторгнення «завтрашнього дня».

У 2014-му році ми мали 12 пускових установок у трьох дивізіонах. Сьогодні ж їх у нас більше. Як і більше навченості, знань, досвіду, та головне — готовності застосувати всю наявну зброю для знищення окупантів.
У 2014/15-х роках ми зробили близько сотні пусків ракет — то колонах псковських десантників, ешелонах в Іловайську, артилерійських батареях та скупченнях військ. Можливо, не всі пуски були вдалі. Але значна частина ракет таки знайшла свої цілі. І знайдуть їх знову.

Про технічні характеристики комплексу Точка-У та переспективи використання – повідомив Тарас Чмут.

Для України ракетна зброя — головний, стратегічний засіб стримування Росії. На жаль, з 2014-го року ми не вкладалися у власний оперативно-тактичний ракетний комплекс «Сапсан», від КБ «Південного». Свідома диверсія, лобіювання, політичні ігри чи що стало причиною тому — я не знаю. Але я точно знаю, що сьогодні, у 2022-му році, держава має здійснити дві прості дії:

  1. Перша — забезпечити повне, 100%-ве фінансування створення «Ракетного спису» України у вигляді оперативно-тактичного комплексу «Сапсан» з дальністю стрільби до 500 кілометрів. Усі бюрократичні проблеми мають зникнути. Має бути визначено одне прізвище яке особисто відповідатиме за цю програму. І тоді, через три-чотири роки, ми матимемо зброю якої боятиметься уся Росія.
  2. Друга — забезпечити повне відновлення та модернізацію наявних комплексів 9К79, 9К79-1 «Точка/Точка-У», пускових машин, транспорно-заряджаючих машин, транспортних машин, і всіх сотень ракет які в нас є і які підлягають ремонту. Це дозволить виграти час поки з‘явиться новий «Сапсан».

Якщо держава не здатна знайти пару десятків мільйонів гривень для відновлення «Точок», то я, як директор Фонду компетентної допомоги армії, Повернись живим, готовий забезпечити це силами українського бізнесу та українського народу. Ми знайдемо і зберемо стільки коштів, скільки потрібно, щоб наш «ракетний спис» сьогодення був готовий на 100%! – повідомив Тарас Чмут.

Що собою являють «Точки», про їх бойовий шлях та перспектив дивіться у свіжому відео на каналі

У нас є чим зустрічати ворога!
У нас є кому зустрічати ворога!
Нам є за що воювати!
Вірте своїй армії!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України