Новини

Лікування зубів уві сні – на радість дітям

Ми часто робимо якісь знижки, послаблення або навіть просто закриваємо очі на багато речей, якщо їх створили діти: десь не звернули уваги на плач, десь дозволили трохи поскандалити, навіть істерику та розбитий посуд прощаємо…

І так чинять не тільки люблячі батьки. Наприклад, виробники адаптують свої товари для дітей – десь роблять м’якше, десь солодше, а десь просто змінюючи кольори на більш життєрадісні. І бувають випадки, коли спеціально для дітей дорослі повністю змінюють концепцію роботи або кардинально переглядають сам процес. Наприклад, при лікуванні дитячих зубів багато з того, що можна зробити з дорослим, дитині або недоступно або є таким, що дуже важко здійснити. Як Ви, наприклад, змусите дитину сидіти нерухомо, якщо належить виконати маніпуляції відразу з декількома зубами!? Це дорослий, маючи досвід просиджування годин перед монітором, на таке вже здатний. А дитина-то влаштована інакше: “повинен він скакати і стрибати, все хапати, ногами дригати…”!

І, можливо, саме для таких випадків і була придумана анестезія в практиці стоматолога.

Лікування дитячих зубів уві сні дозволило виключити масу питань, які в більшості випадків тільки ймовірні або можливі, але дуже небажані. Наприклад, адже зовсім не факт, що дитина в самий невідповідний момент може «смикнутися», проте не дай Бог, щоб таке сталося на практиці. Або просто просидіти на одному місці і не ворушитися, скажімо, годину або дві – це дуже важке завдання навіть для дорослого, що вже говорити про дитину?!

І саме завдяки седації дитина як би завмирає – в потрібному положенні, не задає зайвих питань, при цьому продовжує дихати. Вона як би спить, але глибина цього сну рівно така, яка потрібна стоматологу – не більше, але й не менше. Це дозволяє після виходу зі стану сну миттєво прийти до тями, бути повним сил і радості – не порівняти з тим, що відбувається рано вранці, коли потрібно вставати в садочок або школу. Дитина прокидається після медикаментозного сну бадьорою, відпочившою і просто переповненою енергією! І цією енергією вона готова ділитися з усіма оточуючими, не особливо розуміючи, звідки вона, ця енергія, взялася і взагалі – що вона тут робить?!

І тільки дивне, але приємне відчуття в роті – відсутність якихось неприємних симптомів, що не болять зубки і приємний м’ятний присмак лише натякнуть малечі на те, що вона не просто прийшла в цей кабінет поспати і пограти. І на зворотному шляху, швидше за все, цікавість змусить малюка позадавати питання мамі, яка з величезним полегшенням на серці тепер зможе їй розповісти, що стоматологія – це чудово! І що наступного разу, якщо в цьому буде необхідність, то вони обов’язково повернутися сюди – в дитячу стоматологію Дубнової, так як саме тут малюк забув і страх, і зубний біль! І тепер вже наступний звичайний плановий огляд зубів не перетворитися на щось жахливе і сльозливе – тепер дитина нічого не боїться. Навіть стоматологів!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України