Авторські статті

Майданівці пікетували Міноборони

5 лютого 2014 року кількасот активістів Майдану та свободівців пройшли з державними прапорами та прапорами “Свободи” від Майдану Незалежности до Міністерства оборони України. Метою заходу і пікетування міністерства є привернення уваги громадськости до неприпустимости втягування армії в протистояння з народом.

Під час пікету учасники скандували: “Офіцере, пам’ятай, Янукович не вічний!”, “Армія – з народом!”, “Офіцери. Не виконуйте злочинні накази!”. Протестувальники засудили рішення керівництва Збройних Сил, яке 30 січня провело спеціяльне засідання, де обговорило ситуацію в Україні та звернулося до Януковича із закликом “вжити невідкладних заходів щодо стабілізації ситуації в країні та досягнення злагоди в суспільстві”. Майданівці переконані, що більшість офіцерів не знала про проведення цих зборів, а про їхнє рішення військові і поготів дізналися з телевізора.

“Завдання армії – захищати свою країну від зовнішніх загроз. Вояки дають присягу на вірність народу і державі. Тому кожен військовослужбовець має пам’ятати про свою благородну, лицарську місію – боронити Україну. І в жодному разі не виконувати будь-яких незаконних наказів, які можуть втягнути армію у протистояння з народом. Ті тези, які ми чули від нинішніх керманичів Міноборони, є натяком суспільству, що армія може стати на захист режиму. Але ми застерігаємо очільників Міноборони від таких дій.

Переконані, що український вояк не піде проти свого народу, тому закликаємо керманичів військового відомства не чинити провокацій, бо за кожен незаконний наказ доведеться відповідати”, – зазначив учасник протесту свободівець Василь Спісак.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України