Авторські статті

Так на практиці виглядає “порятунок Донбасу від фашистів”. Відео

На превеликий жаль, в Україні досі можна зустріти людей, які глибоко переконані в тому, що немає ніяких на Донбасі мародерів, злочинців, бойовиків, убивць в угрупованнях ЛНР і ДНР, що там дійсно так звані ополченці, які відстоюють на Донбасі свої цінності і погляди. Про це у своєму відеоблозі розповідає український журналіст і блогер Денис Казанський. За його словами, таким людям буде корисно і пізнавально подивитися відеоролик, який надіслав йому підприємець Володимир Веселкін. Чоловік до вторгнення російських військ займався малим бізнесом в Горлівці, виробляв хліб, кондитерські вироби, тротуарну плитку та пластикові вікна.

Журналіст розповідає, що на відео видно, який вид підприємства Веселкіна мають сьогодні. Від кількох виробництв, де в цілому до 2014 року працювало 100 осіб, залишилися одні руїни і купи будівельного сміття. У 2014 році так звані ополченці просто віджати бізнес у Веселкін за те, що він підтримував ідеї єдиної України, але налагодити роботу віджатих підприємств бойовики не змогли. Тому просто розграбували і знищили все дощенту. Замість 100 робочих місць стало 0. Не стало ні податків, ні роботи, ні виробництва.

За словами журналіста, сам Володимир Веселкін виїхав на підконтрольну територію України і почав свою справу, де немає «російського світу». Тепер він створює робочі місця на новому місці, а в Горлівці – розруха і пустир. Так на практиці виглядає «порятунок Донбасу від фашистів». Правда, цього ніколи не покажуть по російському телебаченні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.