Авторські статті

Генерал: Україна втратила шанс змінити долю Росії

Російський лідер Володимир Путін міг би стати президентом Росії, якби свого часу Борис Єльцин дізнався про його причетність до наркобізнесу. Справа в тому, що українські спецслужб були добре про це інформовані. Така заява пролунала від генерал-лейтенанта Василя Богдана.

«Не буду називати прізвищ і спецслужб, скажу так, що в період, коли президентом Російської Федерації був Борис Єльцин, українські спецслужб отримали інформацію, що Путін має безпосереднє і пряме відношення до наркобізнесу. Ще перебуваючи в Санкт-Петербурзі і працюючи спільно з Собчаком, він вже тоді був задіяний в тій мережі, отримував від цього прибуток», – заявив генерал. За його словами, українські спецслужб тоді говорили президентові, щоб він поінформував Єльцина щодо цієї ситуації, проте вище керівництво не погодилося з цим.

Також Богдан заявив, що якщо б тоді Україна використала цей шанс, Путін ніколи б не став президентом, але в підсумку шанс був упущений, і путінський режим здійснив агресію проти України. «Якби тоді були вжиті відповідні заходи, очевидно, Єльцин не зробив би його своїм наступником і Путін не став би президентом. І, можливо, прийшов б чоловік, який сповідував дещо інші цінності», – додав генерал.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.