Авторські статті

Росіянин терористом бути не може: про перекваліфікацію теракту в Керчі на вбивство

Досі дуже багато питань по теракту в окупованій Керчі. Після того, як стало ясно, що обвинувачений – прихильник «російського світу» і Путіна, справу перекваліфікували з теракту на вбивство. Тобто, росіянин терористом бути не може, тільки українець чи татарин. Мабуть, така логіка у російських правоохоронців. Про це у своєму блозі пише український історик, політолог Олександр Палій.

За його словами, як зараз заявили офіційні особи окупантів, всупереч попереднім промовам, серед поранених немає жодного з кульовими пораненнями. Тобто, у 18-річного стрілка 100% кульових попадань, і це за 5 хвилин поспішної стрільби і переслідування. Спочатку свідки говорили про декілька стрілках в масках. А Аксьонов відразу і однозначно просував тему про тільки одного нападника, який, мовляв, і сам застрелився, і який на фото був без маски. А зараз з’явилася інформація про зараження невідомо чим металевих кубиків у вибухівці. На тлі глобальних звинувачень Росії в хімічному тероризмі, цілком можна очікувати, що росіяни знайдуть у стрільця і «отруйника» троюрідну бабусю з «Правого сектора».

Олександр Палій зазначає, що поки що трапилося схоже на теракт, влаштований або використаний російськими спецслужбами, щонайменше для того, щоб обґрунтувати тотальне обмеження свободи інтернету, а максимум – для того, щоб досягти переваг у внутрішній боротьбі в Росії, або звинуватити Україну. Причому, теоретично, на керчан росіяни цілком можуть мати особливий зуб. Саме в Керчі окупанти в 2015-16 роках затримали кілька груп української молоді, які малювали на стінах проукраїнські гасла. У будь-якому випадку, то, як взаємовиключні і підозріло ведуть себе російські офіційні особи, не може не викликати великих підозр.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України