Авторські статті

«Грудень – місяць великої зради»: Політолог розповів, що буде робити Зеленський в грудні

На календарі вже грудень, і він стане місяцем великої зради. Про це на своїй сторінці в Facebook написав відомий політолог Дмитро Корнійчук. Він нагадав, які важливі події очікуються в поточному місяці.

За його словами, у грудні нас очікує продаж землі, підписання нового газового контракту з російською стороною на її умовах, а також підписання конкретних зобов’язань на умовах президента Росії в рамках Мінських домовленостей. Корнійчук підкреслює, що протягом одного місяця президент України швидко відпрацює всі основні завдання від своїх господарів. «Загалом, за один місяць Зеленський «пакетом» відпрацює ключові завдання від своїх господарів. З іншого боку, мільйони українців прямо бігли голосувати за Зеленського. Значить, хотіли від нього таких дій. За кожен свій вибір треба відповідати», – написав Він. Користувачі прокоментували його посаду.

«Найзручніший місяць для зради, народ буде зайнятий майбутніми святами, а за зради після свят розберемося», – написав один з читачів. Нагадаємо, що зустріч у нормандському форматі пройде вже 9 грудня. Багато політологів називають її історичною. Лідери чотирьох країн обговорюватимуть ситуацію на Донбасі. Зустріч відбудеться в Парижі за участю Володимира Зеленського, Ангелі Меркель, Еммануеля Макрона і Володимира Путіна.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України