Авторські статті

Казанський: Гіркіна і Пушиліна на рівні з Матюхою можна теж вважати законспірованими агентами «бандерівців»

Вчора буквально всі українські ЗМІ «вибухнули» сенсацією. Виявляється, колишній «народний мер» Горлівки Едуард Матюха насправді був українським розвідником і всі п’ять років виконував секретне завдання українських спецслужб в тилу у бойовиків «ДНР». А тепер повернувся на підконтрольну територію і зважився про це розповісти, що називається на камеру.

Коментуючи інформацію, донецький журналіст і блогер Денис Казанський зазначив, йому особисто складно якось це прокоментувати, тому що невідомі всі деталі цієї надзвичайно цікавої історії. Багато хто сумнівається в тому, що Матюха дійсно був українським агентом, і такі сумніви мають свою обґрунтованість, адже за останні п’ять років ми вже багато бачили агентів та працівників спецслужб, які за гроші виконували все, що накажуть, як на користь України, так і проти.

Денис Казанський підкреслює, як би там не було можна стверджувати одне. З огляду на ті, якої колосальної шкоди іміджу РФ завдали діячі так званих квазіреспублік «ЛНР» і «ДНР» і як вони поглумилися над прихильниками «русского мира», то в якійсь мірі їх всіх, починаючи від Ігоря Гіркіна і закінчуючи Денисом Пушиліним, можна вважати законспірованими агентами «бандерівців».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh