Авторські статті

Казанський: Гіркіна і Пушиліна на рівні з Матюхою можна теж вважати законспірованими агентами «бандерівців»

Вчора буквально всі українські ЗМІ «вибухнули» сенсацією. Виявляється, колишній «народний мер» Горлівки Едуард Матюха насправді був українським розвідником і всі п’ять років виконував секретне завдання українських спецслужб в тилу у бойовиків «ДНР». А тепер повернувся на підконтрольну територію і зважився про це розповісти, що називається на камеру.

Коментуючи інформацію, донецький журналіст і блогер Денис Казанський зазначив, йому особисто складно якось це прокоментувати, тому що невідомі всі деталі цієї надзвичайно цікавої історії. Багато хто сумнівається в тому, що Матюха дійсно був українським агентом, і такі сумніви мають свою обґрунтованість, адже за останні п’ять років ми вже багато бачили агентів та працівників спецслужб, які за гроші виконували все, що накажуть, як на користь України, так і проти.

Денис Казанський підкреслює, як би там не було можна стверджувати одне. З огляду на ті, якої колосальної шкоди іміджу РФ завдали діячі так званих квазіреспублік «ЛНР» і «ДНР» і як вони поглумилися над прихильниками «русского мира», то в якійсь мірі їх всіх, починаючи від Ігоря Гіркіна і закінчуючи Денисом Пушиліним, можна вважати законспірованими агентами «бандерівців».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України