Авторські статті

«Друзям – все, ворогам – закон»: у ДТП Кулеба без суду і слідства вже знайшов винного

Уповноважений президента у справах дітей Кулеба потрапив в аварію. З ким не буває. Суд тепер буде розбиратися, тим більше, що є відео проїзду перехрестя на червоне світло. Додати тут більше нічого, можна лише побажати якнайшвидшого одужання всім постраждалим. Про це у своєму блозі пише волонтер та блогер Юрій Касьянов.

Він зазначає, що в цьому все цікаво інше. Як відразу призначили винного – «безробітного водія мікроавтобуса», якому на дорозі попався уповноважений. Як десятки тисяч шанувальників Кулеба словами співчуття та підтримки залайкали його пост з реанімації. Колі в Харкові з тієї ж самої причини – проїзд перехрестя на червоне світло сталося страшне ДТП, нікому не відомих водіїв ледь не розірвали на частини ті ж самі шанувальники Кулеби.

Блогер пише, коли ДБР викликає на допит Порошенко – вони радіють, як діти і лаються останніми словами, коли читають критичні пости в адресу своїх вождів. В протилежному таборі та ж історія, тільки з іншими прізвищами. Нікого не цікавить законність і справедливість для всіх, хоча всі про неї мріють для себе. «Друзям – все, ворогам – закон», як заповідав Франко і це працює.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України