Авторські статті

Донік: у мене немає підстави не довіряти ГУР-цям, які відпрацьовують по ліквідації російських бойовиків на п’ятірочку

Вчора мережа сколихнула новиною про те, що до Києва повернувся український розвідник Едуард Матюха, який більше 5 років працював на окупованій території, та ще й виконував обов’язки «народного мера» Горлівки. Коментуючи інформацію, волонтер і блогер Роман Донік зазначає, є служби, які працюють на інтереси України, за будь-якої влади. Без яких Україні просто кінець. Саме в цьому їх цінність. І є у них співробітники, які так само працюють в інтересах України.

Рома Донік пише, якщо ви, зараз, сидячи на дивані будете шукати компромат на того, хто повернувся з вагоном інформації, то можна вже починати розчаровуватися – якщо, для підтримки легенди, цей чоловік повинен був «трахнути козу», то в цьому немає нічого страшного. Тому що інтереси України – це головне. Пам ” ятайте – «Україна понад усе»? Так от є люди, для яких це не просто кричалка і гасла, але і спосіб життя.

За словами Доніка, він особисто розуміє, що багатьом це прикро, але потрібно радіти тому, що «острів» працював і працює в інтересах України. Подібні операції плануються і проводяться часто, без відома вищого керівництва країни і відомства типу МО. Так що не треба натягувати сову на глобус. Волонтер підкреслює, у нього немає підстави не довіряти ГУРівцям, які відпрацьовують по ліквідації російських бойовиків на п’ятому ятірочку. Важливо зрозуміти, що там не погодилися б легалізувати когось, прикопали десь у лісосмузі і на цьому крапка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh