Авторські статті

Донік: у мене немає підстави не довіряти ГУР-цям, які відпрацьовують по ліквідації російських бойовиків на п’ятірочку

Вчора мережа сколихнула новиною про те, що до Києва повернувся український розвідник Едуард Матюха, який більше 5 років працював на окупованій території, та ще й виконував обов’язки «народного мера» Горлівки. Коментуючи інформацію, волонтер і блогер Роман Донік зазначає, є служби, які працюють на інтереси України, за будь-якої влади. Без яких Україні просто кінець. Саме в цьому їх цінність. І є у них співробітники, які так само працюють в інтересах України.

Рома Донік пише, якщо ви, зараз, сидячи на дивані будете шукати компромат на того, хто повернувся з вагоном інформації, то можна вже починати розчаровуватися – якщо, для підтримки легенди, цей чоловік повинен був «трахнути козу», то в цьому немає нічого страшного. Тому що інтереси України – це головне. Пам ” ятайте – «Україна понад усе»? Так от є люди, для яких це не просто кричалка і гасла, але і спосіб життя.

За словами Доніка, він особисто розуміє, що багатьом це прикро, але потрібно радіти тому, що «острів» працював і працює в інтересах України. Подібні операції плануються і проводяться часто, без відома вищого керівництва країни і відомства типу МО. Так що не треба натягувати сову на глобус. Волонтер підкреслює, у нього немає підстави не довіряти ГУРівцям, які відпрацьовують по ліквідації російських бойовиків на п’ятому ятірочку. Важливо зрозуміти, що там не погодилися б легалізувати когось, прикопали десь у лісосмузі і на цьому крапка.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України