Авторські статті

Касьянов: продамо землю, і продавати буде нічого. Нарешті почнемо працювати, але вже на чужій землі і на чужого дядька

Верховна Рада готується розглянути в іншому читанні резонансний законопроект про ринок землі. Опозиція вже пообіцяли задіяти всі можливі важелі парламентського тиску, щоб не допустити старту земельної реформи в такому вигляді, в якому її пропонують проводити у фракції «Слуга народу».

Блогер і військовий волонтер Юрій Касьянов скептично налаштований щодо опозиції, так і владі, тому що першим не вдасться перешкодити прийняття законопроекту про ринок землі, а другі по-швидкому продадуть найдорожче, що у нас сьогодні залишилося – землю. Звичайно ж, так станеться, якщо не трапиться нічого екстраординарного. Адже немає нічого простіше чого-небудь продати, якщо є що продати.

Юрій Касьянов зазначає, ми вже стали свідками, як українська влада продали промисловість, продали науку, продали людські ресурси, які виїхали за кордон прискорювати ВВП розвинених країн в обмін на гроші заробітчан, продали майбутнє своїх дітей за розкрадені кредити для їх батьків. Тепер прийшла черга продавати землю, після чого продавати вже буде нічого. Нарешті почнемо працювати, правда, на чужій землі і на чужого дядька.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України