Котяче пророцтво: господареві лапки кота розкриють багато таємниць

Колір подушечок підкаже, на яку енергетику заряджений вихованець

Коти справжні володарі шостого почуття. У світі езотерики їх можна порівняти з екстрасенсами і магами, а їх енергетика здатна не тільки захистити господаря, але і зробити його успішним у багатьох справах. Приховані здібності вихованця можна дізнатися не тільки по забарвленню його шерсті, але і з його лапок. Колір подушечок розповість про те, що кіт корисний і який заряджає енергією будинок, в якому він живе. Справжнє котяче пророцтво! Езотерик розповів, про що господареві розкажуть лапки кота.

Рожеві подушечки належать ласкавим і впевненим у собі котам. Вони заряджені на енергетику сімейного щастя, тому в будинку, де живе вихованець з такими лапками, буде панувати аура любові і взаєморозуміння. Кіт зміцнить союз і зробить обстановку в будинку затишною. Для такого кота важливо свій особистий простір, тому щоб він відчував себе впевнено і розкривав свій потенціал на повну, рекомендується облаштувати йому особисте місце.

Котів з чорними і сірими подушечками вважають лідерами і з ними важко посперечатися. Вони не дарують ласку і любов кожному, а тільки своєму господареві, якого вони обирають самостійно. Такі коти дуже віддані і якщо б вони були людьми, то точно б були борцями за справедливість. Вони приносять у дім ауру впевненості і рішучості. Такі вихованці підійдуть кар’єристам і трудоголікам.

Коричневі подушечки у кішок зустрічаються рідко, зате вони зберігають у собі сильну енергетику. Вони є котами цілителями і допомагають людині відновлювати здоров’я. Якщо у людини щось болить, кішці досить «пом’яті» це місце своїми лапами і біль пройде. Також ці коти заряджають енергією, додають життєвих сил і відновлюють емоційне здоров’я.

Ще рідше зустрічаються коти, у яких на подушечках лап є цятки. Це справжній щасливий квиток, який допомагає обійти всі життєві неприємності успіх і переманити на свою сторону. З такими котами кожен день як свято. Вони заряджають настроєм, вміють співчувати свого господаря і можуть стати йому справжнім другом.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

7 − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh