Поради

Котяче пророцтво: господареві лапки кота розкриють багато таємниць

Колір подушечок підкаже, на яку енергетику заряджений вихованець

Коти справжні володарі шостого почуття. У світі езотерики їх можна порівняти з екстрасенсами і магами, а їх енергетика здатна не тільки захистити господаря, але і зробити його успішним у багатьох справах. Приховані здібності вихованця можна дізнатися не тільки по забарвленню його шерсті, але і з його лапок. Колір подушечок розповість про те, що кіт корисний і який заряджає енергією будинок, в якому він живе. Справжнє котяче пророцтво! Езотерик розповів, про що господареві розкажуть лапки кота.

Кошачье пророчество: хозяину лапки кота раскроют многое тайны

Рожеві подушечки належать ласкавим і впевненим у собі котам. Вони заряджені на енергетику сімейного щастя, тому в будинку, де живе вихованець з такими лапками, буде панувати аура любові і взаєморозуміння. Кіт зміцнить союз і зробить обстановку в будинку затишною. Для такого кота важливо свій особистий простір, тому щоб він відчував себе впевнено і розкривав свій потенціал на повну, рекомендується облаштувати йому особисте місце.

Котів з чорними і сірими подушечками вважають лідерами і з ними важко посперечатися. Вони не дарують ласку і любов кожному, а тільки своєму господареві, якого вони обирають самостійно. Такі коти дуже віддані і якщо б вони були людьми, то точно б були борцями за справедливість. Вони приносять у дім ауру впевненості і рішучості. Такі вихованці підійдуть кар’єристам і трудоголікам.

Коричневі подушечки у кішок зустрічаються рідко, зате вони зберігають у собі сильну енергетику. Вони є котами цілителями і допомагають людині відновлювати здоров’я. Якщо у людини щось болить, кішці досить «пом’яті» це місце своїми лапами і біль пройде. Також ці коти заряджають енергією, додають життєвих сил і відновлюють емоційне здоров’я.

Ще рідше зустрічаються коти, у яких на подушечках лап є цятки. Це справжній щасливий квиток, який допомагає обійти всі життєві неприємності успіх і переманити на свою сторону. З такими котами кожен день як свято. Вони заряджають настроєм, вміють співчувати свого господаря і можуть стати йому справжнім другом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України