Авторські статті

Генпрокурор Юрій Луценко пообіцяв протягом дня розібратися в ситуації з затриманням майданівца Бубонця

На думку українського волонтера, блогера Юрія Касьянова, Луценко слід напружитися, інакше у справі Бубонця він може проходити як організатор і натхненник вбивств «беркутівців». Касьянов упевнений, що всі юридичні підстави для притягнення до генпрокурора відповідальності є.

За словами волонтера, якщо вже відверто, ті що стояли на Майдані, і доведені до крайності насильством з боку влади і безчинствами тітушек, готові були взятися за зброю і стріляли, але кому було вигідно кровопролиття останніх днів Майдану? Явно – не Януковичу. Для нього бійня на Хрещатику означала політичну смерть.

Блогер вважає, що, безумовно, одним із вигодонабувачів Путін. Він по-своєму режисирував Майдан, додаючи крові, коли протести сходили нанівець. Постріли в Києві запустили добре підготовлену пропагандистську машину «Російської весни». Під акомпанемент стрільби на Майдані роздувалася антиукраїнська істерія в Криму і на Донбасі. Путін сповна використав «бандерівський фактор», переступивши через нікому непотрібного Януковича, і пішов далі у реалізації своєї імперської політики.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України