Генпрокурор Юрій Луценко пообіцяв протягом дня розібратися в ситуації з затриманням майданівца Бубонця

На думку українського волонтера, блогера Юрія Касьянова, Луценко слід напружитися, інакше у справі Бубонця він може проходити як організатор і натхненник вбивств «беркутівців». Касьянов упевнений, що всі юридичні підстави для притягнення до генпрокурора відповідальності є.

За словами волонтера, якщо вже відверто, ті що стояли на Майдані, і доведені до крайності насильством з боку влади і безчинствами тітушек, готові були взятися за зброю і стріляли, але кому було вигідно кровопролиття останніх днів Майдану? Явно – не Януковичу. Для нього бійня на Хрещатику означала політичну смерть.

Блогер вважає, що, безумовно, одним із вигодонабувачів Путін. Він по-своєму режисирував Майдан, додаючи крові, коли протести сходили нанівець. Постріли в Києві запустили добре підготовлену пропагандистську машину «Російської весни». Під акомпанемент стрільби на Майдані роздувалася антиукраїнська істерія в Криму і на Донбасі. Путін сповна використав «бандерівський фактор», переступивши через нікому непотрібного Януковича, і пішов далі у реалізації своєї імперської політики.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen + fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh