В Україні масово закривають відділення Ощадбанку

Державний Ощадбанк закриває відділення виходячи з показників економічної ефективності, передає Корупція.Інфо

Про це заявив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний в інтерв’ю Економічній правді.

“Головний критерій — економічна ефективність і економічна обґрунтованість нашої присутності в тому чи іншому регіоні. Ми розуміємо, що оскільки банк продовжує процес модернізації, то філіал — це точка, куди повинні бути направлені інвестиції, щоб її розвивати”, – сказавши він.

За словами Пишного, мережа відділень Ощадбанку продовжить скорочуватися.

“Абсолютно вся мережа філій, яка підпадатиме під скорочення, є економічно неефективною. Левова частка відділень “Ощаду” знаходиться в сільській місцевості. Надалі відбуватиметься не просто механічне скорочення, а оптимізація мережі із застосуванням принципів геомаркетингу, які визначають оптимальні місцезнаходження відділення з точки зору бізнесу”, – заявив голова правління Ощадбанку.

За його словами, відділення нового формату показують набагато кращі економічні результати.

“За три роки ми витворили 600 відділень нового формату. У деяких випадках їхня ефективність вища удвічі. В середньому в системі смороду працюють на 40% краще, ніж філії традиційного формату”, – сказав Пишний.

Популярні: “Якісь відразу похабні думки, про те, що вона там робила”: У Мережі з’єднання єднання явилося фото Юлії Тимошенко в позі компрометуючій

Він додав, що рішення про закриття відділення приймається після комунікації з місцевими органами влади.

“Ми пояснюємо свою аргументацію і кажемо: дивіться, якщо вам потрібно, щоб тут функціонувало відділення і ви вважаєте, що воно вам конче потрібно, ми б хотіли, щоб в цьому відділенні обслуговувалися клієнти, селянські й фермерські господарства, бюджетні організації. Дайте нам щонайменшу підставу залишитися там. У 3/4 випадків – це безрезультатно. Ми ухвалюємо рішення про закриття філій”, – заявивши він.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh