Захист сім’ї є питанням національної безпеки, – Блаженніший Святослав

Сьогодні християни України об’єднуються навколо захисту сімейних цінностей та інституту сім’ї. Для українців стало очевидно, що інституція сім’ї, на жаль, потребує захисту не тільки з точки зору християнського віровчення, Церкви та суспільства, а й збоку держави, оскільки це є питанням національної духовної безпеки.

Про важливість сімейних цінностей та про виклики для інституту сім’ї в Україні говорив Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав в інтерв’ю для «5 каналу», яке вийде в ефір на Великдень.

«Зараз ми можемо побачити абсолютний консенсус не тільки усіх християн України, а і юдеїв та мусульман і навіть людей, які, можливо, вважають себе невіруючими, однак глибоко переконані, що сім’я — первинна “клітина” нашого суспільства. Тож захист сім’ї, можна сказати, є питанням національної безпеки, бо сім’я — це Богом установлена інституція. Тому для того, щоб народ і держава були сильними, то потрібно все зробити, щоб була сильна сім’я як плідний нерозривний союз любові між чоловіком та жінкою!» — підкреслив духовний лідер греко-католиків.

На його думку, сім’я — це не лише якийсь договір між людьми або ж договір використовувати свою статевість у той чи інший спосіб. Небесний Отець встановив інститут сім’ї, сотворивши людину як чоловіка та жінку, даючи їм певний заповіт — бути плідними і наповняти землю, підпорядковувати її собі.

«Нам сумно, коли ті чи ті державні мужі, в ім’я абстрактних понять, дискримінують сім’ю. Це дуже небезпечно! Адже “ерозія” сім’ї означає підривання самих підвалин національного, культурного та державного буття. Тоді очевидно: якщо сім’я в Україні перебуватиме під загрозою, то цю загрозу відчуватимуть усі громадяни нашої країни. Саме тому сім’я, інституція сім’ї є питанням національної безпеки», — зазначив Глава Церкви.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh