Новини з Австрії

Кожен третій житель Відня народився за кордоном – це майже 700 тисяч осіб

Карта розподілу іммігрантів у Відні

Найбільш поширені країни походження – Сербія, Туреччина, Німеччина, Польща і Боснія.

Але в яких районах живуть окремі групи мігрантів, наприклад німці, серби чи турки? Відомий інститут OGM уважно вивчив Відень і її мігрантів в своєму новому дослідженні.

При створенні так званої Micro-Targetin-Chart (див. малюнок) Відень був розбитий на дрібні області – рахункові мікрорайни. Це окремі кластери всередині великих віденських районів, як Кагран або Штадлау.

«Потім – на основі надійних повних статистичних даних, а не випадкових вибірок, як в опитуваннях громадської думки – ми проаналізували, де живуть окремі групи мігрантів у Відні», – пояснив керівник OGM Вольфганг Бахмайер.

Німці домінують всередині Гюртель і на західних околицях Відня. Серби живуть в основному в 15-м і 16-му округах. Турецькі іммігранти сильно сконцентровані в багатьох частинах фаворитів, Брігіттенау і Мейдлінгу. «Польський кластер» можна знайти по інший бік Дунаю.

Багато російських іммігрантів живуть в дорогому центрі міста. Біженці з Сирії, зареєстровані у Відні, складають найбільшу групу іммігрантів в лише Кайзереберсдорфі.

«Однак ці цифри не включають дітей іммігрантів в другому і третьому поколінні. В іншому випадку турки були б номером один у багатьох мікрорайонах », – підкреслює керівник дослідження Йоханнес Клотц. «Отримавши інші дані, наприклад про доходи, домашньому господарстві, споживанні і дозвіллі, вчені можуть проводити подальший мікроаналіз віденських мікрорайонів і в принципі всіх муніципалітетів Австрії», – пояснює Клотц.

За матеріалами: https://www.krone.at/
Фото: Peter Tomschi, Krone KREATIV

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

12 − eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.