Кожен третій житель Відня народився за кордоном – це майже 700 тисяч осіб

Карта розподілу іммігрантів у Відні

Найбільш поширені країни походження – Сербія, Туреччина, Німеччина, Польща і Боснія.

Але в яких районах живуть окремі групи мігрантів, наприклад німці, серби чи турки? Відомий інститут OGM уважно вивчив Відень і її мігрантів в своєму новому дослідженні.

При створенні так званої Micro-Targetin-Chart (див. малюнок) Відень був розбитий на дрібні області – рахункові мікрорайни. Це окремі кластери всередині великих віденських районів, як Кагран або Штадлау.

«Потім – на основі надійних повних статистичних даних, а не випадкових вибірок, як в опитуваннях громадської думки – ми проаналізували, де живуть окремі групи мігрантів у Відні», – пояснив керівник OGM Вольфганг Бахмайер.

Німці домінують всередині Гюртель і на західних околицях Відня. Серби живуть в основному в 15-м і 16-му округах. Турецькі іммігранти сильно сконцентровані в багатьох частинах фаворитів, Брігіттенау і Мейдлінгу. «Польський кластер» можна знайти по інший бік Дунаю.

Багато російських іммігрантів живуть в дорогому центрі міста. Біженці з Сирії, зареєстровані у Відні, складають найбільшу групу іммігрантів в лише Кайзереберсдорфі.

«Однак ці цифри не включають дітей іммігрантів в другому і третьому поколінні. В іншому випадку турки були б номером один у багатьох мікрорайонах », – підкреслює керівник дослідження Йоханнес Клотц. «Отримавши інші дані, наприклад про доходи, домашньому господарстві, споживанні і дозвіллі, вчені можуть проводити подальший мікроаналіз віденських мікрорайонів і в принципі всіх муніципалітетів Австрії», – пояснює Клотц.

За матеріалами: https://www.krone.at/
Фото: Peter Tomschi, Krone KREATIV

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seven + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh