Авторські статті

Портников: якщо білоруський протест програє, то ми на прикладі Білорусі побачимо, чим Янукович повинен був розраховуватися з Путіним

Як інформує наш сайт, публіцист і політолог Віталій Портников у ефірі телеканалу Еспрессо TV заявив, якщо білоруський протест програє, то ми на прикладі Білорусі побачимо, чим Янукович повинен був розраховуватися з Путіним, якби не сталася Революція Переваги і не переміг Майдан.

«Уявіть собі, що Лукашенко – це той же Янукович, який не втік. Ці гроші, які Путін в Сочі позичив Білорусі – це не просто так подачка, тому як в Білорусі економіки як такої немає, вся економіка Лукашенко повністю залежна від Росії », – зазначив політолог. Він додає, в Білорусі досі радянська економіка, велика частина якої самостійно абсолютно вже не працює і без дотацій з Росії не протягне.

За словами Портнікова, популярності у Лукашенка в країні вже більше немає. Більшість людей вже не хоче, щоб він був президентом Білорусі. Він може торгувати тільки суверенітетом, ось він і торгує Білоруссю. Це він робить більш-менш успішно з 1994 року. Раніше його дійсно підтримувала більшість білоруського народу. Вони були готові поторгуватися своїм суверенітетом за дешевий російський газ, за ​​дешеву російську нафту, за дешеві преференції. Ну, і люди самі себе довели до такого кричущим поганого стану. Лукашенко чіпляється за владу всім, чим тільки може, єдині, кого влаштовує Лукашенко, це силовики. В демократичній країні не потрібно стільки силовиків, тому силовики зацікавлені в тому, щоб Лукашенко залишився при владі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України