Портников: якщо білоруський протест програє, то ми на прикладі Білорусі побачимо, чим Янукович повинен був розраховуватися з Путіним

Як інформує наш сайт, публіцист і політолог Віталій Портников у ефірі телеканалу Еспрессо TV заявив, якщо білоруський протест програє, то ми на прикладі Білорусі побачимо, чим Янукович повинен був розраховуватися з Путіним, якби не сталася Революція Переваги і не переміг Майдан.

«Уявіть собі, що Лукашенко – це той же Янукович, який не втік. Ці гроші, які Путін в Сочі позичив Білорусі – це не просто так подачка, тому як в Білорусі економіки як такої немає, вся економіка Лукашенко повністю залежна від Росії », – зазначив політолог. Він додає, в Білорусі досі радянська економіка, велика частина якої самостійно абсолютно вже не працює і без дотацій з Росії не протягне.

За словами Портнікова, популярності у Лукашенка в країні вже більше немає. Більшість людей вже не хоче, щоб він був президентом Білорусі. Він може торгувати тільки суверенітетом, ось він і торгує Білоруссю. Це він робить більш-менш успішно з 1994 року. Раніше його дійсно підтримувала більшість білоруського народу. Вони були готові поторгуватися своїм суверенітетом за дешевий російський газ, за ​​дешеву російську нафту, за дешеві преференції. Ну, і люди самі себе довели до такого кричущим поганого стану. Лукашенко чіпляється за владу всім, чим тільки може, єдині, кого влаштовує Лукашенко, це силовики. В демократичній країні не потрібно стільки силовиків, тому силовики зацікавлені в тому, щоб Лукашенко залишився при владі.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh