Кардинал Берк отримав нагороду за захист віри, життя і сім’ї

Учасники Маршу за життя, що зібрались у Вашингтоні напередодні цієї щорічної події, вручили нагороду кардиналу Реймонду Берку за його працю «на захист віри, життя і сім’ї».

«Кардинал багато перетерпів заради захисту життя і сім’ї», – говорили про нього під час вручення, на якому сам кардинал не міг бути присутній особисто.

Як інформує LifeSiteNews, нагорода зроблена у вигляді обрамленої репліки цвяха, яким Ісусові ноги були прибиті до хреста. Її вручають тим, хто зносить терпіння в боротьбі за захист життя і сім’ї.

Як відомо, кардинал Берк є невтомним борцем за захист церковного вчення про шлюб і сім’ю, за що його неодноразово критикували і навіть усували з посад в Церкві. Шквал критики отримала і його позиція не допускати до причастя тих політиків-католиків, які виступають за аборти. Він невтомно продовжує наголошувати, що боротьба із «контрацептивною ментальністю» є необхідною для віднови культури життя; захищає батьків як основних і першочергових вихователів своїх дітей і з усіх сил захищає подружжя як священний союз одного чоловіка і однієї жінки.

Comments

0 comments

One comment

  1. Thanks for the great info dog I owe you bigyitg.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine + fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh