Життя

Чи кожному підходять СПА процедури

Young beautiful girl receiving pink facial mask in spa beauty salon – indoors

Серед численних програм по догляду за тілом і для підтримки в цьому самому тілі здорового духу широку популярність набрали процедури SPA (СПА). Як свідчить історія, поняття СПА походить від однойменної назви бельгійського курорту, де любили відпочивати місцеві туристи, які і перевірили на собі лікувальні властивості цього чарівного місця. А починаючи з 17 століття, СПА стали називати всі мінеральні джерела, з допомогою яких проводився комплекс лікувальних заходів.

В даний час поняття СПА вийшло далеко за межі свого початкового визначення. Однак сам сенс його залишився незмінним – це оздоровчий комплекс процедур з використанням морської, термальної мінеральної або прісної води, а також морських водоростей, цілющих рослин і лікувальних грязей. Іншими словами – це всілякі програми водолікування, які спрямовані на відновлення гармонії тіла. Дізнатися більше, які процедури пропонує СПА салон можна у розділі: spalotus.me, тут також можуть запропонувати Вам гальванотерапію інададуть професійну консультацію.
Також до СПА стали відносити спеціалізовані фітнес -програми, дієтичні програми, процедури по омолодженню шкіри обличчя і тіла. Одним словом все, що може допомогти нам відчувати себе здоровою людиною. Але чи для всіх корисні й ефективні ці процедури і чи є протипоказання до них? Давай розбиратися разом.

Найпопулярнішими SPA програмами на сьогоднішній день є обгортання, масажі, сауни. Ці процедури використовують близько 50% всіх відвідувачів салонів. Очищення організму, сприятливо впливають на шкіру, позбавлення від целюліту – саме такий ефект вони покликані давати, чим і обумовлена їх популярність. Але, все це добре працює тільки якщо ви відносно здорові і у вас немах хронічних запальних процесів.

Саме тому консультація лікаря перед візитом в СПА – салон необхідна. Інакше, не буде не тільки користі для здоров’я, але і цілком можливі негативні наслідки. Крім цього, похід до лікаря корисний ще й тим, що фахівець не тільки розповість про протипоказання, але і зможе дати грамотну консультацію з приводу вибору індивідуальних процедур. До речі, добропорядні співробітники СПА-центрів перед записом на прийом обов’язково поцікавляться, не чи є у клієнта протипоказання.

Ну, а якщо твоє здоров’я в порядку, тоді на вибір тобі можуть запропонувати цілий комплекс СПА варіантів. Ось невеликий, але, мабуть, базовий перелік послуг, якими ти можеш скористатися в СПА-центрах.

Так, наприклад, популярна сьогодні процедура обгортання – виробляє глибоку детоксикацію організму, зменшує жирові відкладення і, як наслідок, ефективно бореться з целюлітом. А обгортання з застосуванням різних засобів, таких як лікувальна грязь або водорості, чинить додатковий вплив. Чорна болотна грязь знімає біль у суглобах, напруженість у м’язах. Вона збагачує шкіру мінералами і вітамінами, надаючи омолоджуючу дію. Лікувальна грязь корисна при розтягуванні шкіри, наприклад, після вагітності і пологів. Морські водорості використовують при різних запальних процесах на шкірі.

Ще один поширений вид СПА-процедури – це масаж, який робить позитивний вплив на весь організм. Починаючи від зовнішнього вигляду шкіри і закінчуючи суглобами і нервовою системою. Дуже популярні і дієві антицелюлітні масажі, після яких поліпшується обмін речовин і підвищується працездатність м’язів. В даний час все більшим попитом став користуватися і масаж обличчя. Особливо часто цю процедуру вибирають жінки, охочі завжди мати на обличчі рум’янець. Єдина порада: будьте уважні при виборі масажиста – своє тіло краще довірити досвідченому і провіреному фахівцеві.

Наступною процедурою в комплексі СПА-послуг є сауна. Хоча, за правилами салону і для найкращого ефекту ця процедура повинна бути на першому місці, наприклад, перед масажем або обгортанням. Після сауни пори розкриті, і тіло вже підготовлено до головних процедур. Крім того, сауна як самостійна СПА-процедура допомагає організму виводити шлаки і токсини, має позитивний вплив на нервову систему і покращує роботу серця. І, нарешті, самий сильний ефект сауна робить на шкіру. СПА-сауна рекомендована для тих, хто активно займається спортом, вона допомагає організму відновитися після навантажень або перенесених травм. Більш того, якщо з якихось причин ти не можеш вести активний спосіб життя або просто лінуєшся (таке теж буває), заняття спортом цілком може замінити СПА-сауна, адже за рівнем навантаження на системи людини вона здатна замінити години, проведені в тренажерному залі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України