Авторські статтіФотогалерея

Ця дівчина знайшла 6 своїх двійників через твіттер. Фото

Ми віримо, що світ сповнений дивовижних відкриттів і випадковостей, які наділені таємним змістом. Ця історія доказ того, погляньте самі.

Буквально у вересні 17-річна Сантана Гутьєррес опублікувала в твіттері фото, на якому вона була зі своєю точною копією-двійником. Але навіть у своїх найсміливіших мріях вона не підозрювала, що цим фото поділяться 24 000 рази, лайкнуть 43 000 користувачів, а ще вона знайде цілих 6 своїх двійників.

Ось цей знімок, на ньому Сантана (праворуч) зі своїм першим знайденим двійником — Ізабель (ліворуч).

Вони зустрілися в торговому центрі, де Ізабель працювала волонтером. Дівчата зробили спільне фото і опублікували його в твіттері. Але на цьому історія не закінчилася.

Через пару місяців інша користувачка твіттера Лексі Мауринс натрапила на пост Сантани. Вона зрозуміла, що дівчата виглядають в точності як її подруга. Лексі опублікувала фото своєї подруги Елай Холт, і у Сантани Гутьєррес з’явився 2-й двійник.

Эта девушка нашла целых 6 своих двойников через твиттер

Історія набирала обертів. Люди по всьому світу почали обмінюватися твітом і публікувати знімки друзів, які виглядали так само, як дівчата.

Эта девушка нашла целых 6 своих двойников через твиттер

Так знайшлися третій і четвертий двійники. Далі до них зарахували двох знаменитостей: Аулії Кравалхо, яка озвучувала Моану в недавньому мультфільмі Disney, і актрису Саманту Боскаріно.

Эта девушка нашла целых 6 своих двойников через твиттер

Ось так виглядають 7 дівчат поруч. Правда, вони схожі?

Эта девушка нашла целых 6 своих двойников через твиттер

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України