В Австрії тести на коронавірус залишаться безкоштовними, захворюваність знижується

Коронавірус в Австрії: 379 нових випадків, тести залишаться безкоштовними протягом усього літа, повідомлення про приміщенні на карантин не включені в “Зелений паспорт”, 7-денна захворюваність – 38,3

В даний час в Австрії нараховується 13 316 активних випадків коронавіруса (неділя). Кількість хворих на 100 000 населення -38,3. Видужали 616 873. У лікарнях – 273, з них 163 – у палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 10 339. вакциновано 5 044 253 осіб. 19,27% населення Австрії вже має повний захист.

За словами міністра охорони здоров’я, тести на корону будуть безкоштовними ще як мінімум кілька місяців. «У будь-якому випадку тестування протягом літа залишається безкоштовним», – сказав міністр охорони здоров’я Вольфганг Мюкштейн (Зелені) в неділю ввечері. Незважаючи на сумніви окремих федеральних земель, Мюкштейн дотримується оголошеного урядом графіка, згідно з яким всі бажаючі введуть першу дозу вакцини до кінця червня.

Той, хто був інфікований CoV і тому звільняється від обов’язку проходити тестування, також може довести це в Австрії за допомогою свого «повідомлення про приміщенні на карантин». Однак ці повідомлення органів охорони здоров’я не включені в «Зелений паспорт», для цього потрібно «довідка про одужання». Такі повідомлення не приймаються при поїздках за кордон в ЄС, це підтвердили в міністерстві охорони здоров’я Австрії. Згідно з правилом 3-G «Перевірено, вакцинована або видужав», тільки негативний результат тесту, підтвердження вакцинації або «свідоцтво про одужання» застосовуються до поїздок за кордон по всьому ЄС.

За даними Агентства з охорони здоров’я і безпеки харчових продуктів (AGES), 7-денна захворюваність, тобто кількість нових випадків зараження коронавірусів за останні сім днів на 100 000 жителів, становить 38,3. За винятком Форарльберга (82,3), у всіх федеральних землях зараз менше 50, при цьому Бургенланд (23,1) як і раніше має найнижче значення. Виділяється тільки район Імста. Тут 7-денна захворюваність в даний час складає 223,2. За останні 24 години в Пітцталь сталося сім нових випадків корони. В даний час там 61 інфікована людина. Громада Санкт-Леонхард особливо постраждала – там 27 випадків.

Фото: © REUTERS / EDGAR S

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 + 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh