Новини з Австрії

В Австрії тести на коронавірус залишаться безкоштовними, захворюваність знижується

Коронавірус в Австрії: 379 нових випадків, тести залишаться безкоштовними протягом усього літа, повідомлення про приміщенні на карантин не включені в “Зелений паспорт”, 7-денна захворюваність – 38,3

В даний час в Австрії нараховується 13 316 активних випадків коронавіруса (неділя). Кількість хворих на 100 000 населення -38,3. Видужали 616 873. У лікарнях – 273, з них 163 – у палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 10 339. вакциновано 5 044 253 осіб. 19,27% населення Австрії вже має повний захист.

За словами міністра охорони здоров’я, тести на корону будуть безкоштовними ще як мінімум кілька місяців. «У будь-якому випадку тестування протягом літа залишається безкоштовним», – сказав міністр охорони здоров’я Вольфганг Мюкштейн (Зелені) в неділю ввечері. Незважаючи на сумніви окремих федеральних земель, Мюкштейн дотримується оголошеного урядом графіка, згідно з яким всі бажаючі введуть першу дозу вакцини до кінця червня.

Той, хто був інфікований CoV і тому звільняється від обов’язку проходити тестування, також може довести це в Австрії за допомогою свого «повідомлення про приміщенні на карантин». Однак ці повідомлення органів охорони здоров’я не включені в «Зелений паспорт», для цього потрібно «довідка про одужання». Такі повідомлення не приймаються при поїздках за кордон в ЄС, це підтвердили в міністерстві охорони здоров’я Австрії. Згідно з правилом 3-G «Перевірено, вакцинована або видужав», тільки негативний результат тесту, підтвердження вакцинації або «свідоцтво про одужання» застосовуються до поїздок за кордон по всьому ЄС.

За даними Агентства з охорони здоров’я і безпеки харчових продуктів (AGES), 7-денна захворюваність, тобто кількість нових випадків зараження коронавірусів за останні сім днів на 100 000 жителів, становить 38,3. За винятком Форарльберга (82,3), у всіх федеральних землях зараз менше 50, при цьому Бургенланд (23,1) як і раніше має найнижче значення. Виділяється тільки район Імста. Тут 7-денна захворюваність в даний час складає 223,2. За останні 24 години в Пітцталь сталося сім нових випадків корони. В даний час там 61 інфікована людина. Громада Санкт-Леонхард особливо постраждала – там 27 випадків.

Фото: © REUTERS / EDGAR S

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України