Новини

Тищук: нас свідомо годували Тарапуньками і Штепселями, «кроликами», що ми забули, що ми – Україна

Багато людей не можуть подолати інерцію. Вони виросли у підсвідомо українофобської атмосфері. Вони формувалися естрадою начебто Тарапуньки і Штепселя, «кроликів» і так далі, кіно на кшталт «Полювання не Берію», «Червоні дияволята», «Служили два товариші» тощо. Їм в підсвідомість обережно, ненав’язливо, окремими малопомітними образами, навіть не усвідомлюється, як 25-м кадром, втесывали зневага і зверхність до українського. І не тільки до української. Ми ж пам пам’ятаємо анекдоти не тільки про «хохлів», але і про чукчів чи молдаван, грузинів. Завдяки такій процедурі на тлі знищення національних интелигенций, не просто забули свої мови – отримали блювотний рефлекс до рідного походженням близько 100 народів імперії. Як передає Новинний Портал, про це у своєму блозі пише український блогер, громадський активіст Юрій Тищук.

За його словами, в такій атмосфері вони виросли і вона панувала навіть у вже незалежній Україні і скрізь, куди дотяглися московські ЗМІ. І ці люди в оточенні такого ж «оточення», як смороду. Їм важко вирватися навіть при бажанні. Крім того, у хижого дерева під назвою «русский мир» є і спеціальні органи, свідомо чи ні, але виконують функцію приманки. Розумні, освічені навіть талановиті. Поети, що «виділяють аромати». Своїм розумом і талантом, тімі своїми ароматами вони прекрасно маскують сутність хижого дерева – «російського світу».

«А що ти їм скажеш? – Дійсно солодкі. І «поза політикою», і дискутують «на вічні теми». А на принижений і століттями знищуваний мову предків принципово не переходять», – написавши Тищук.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України