Тищук: нас свідомо годували Тарапуньками і Штепселями, «кроликами», що ми забули, що ми – Україна

Багато людей не можуть подолати інерцію. Вони виросли у підсвідомо українофобської атмосфері. Вони формувалися естрадою начебто Тарапуньки і Штепселя, «кроликів» і так далі, кіно на кшталт «Полювання не Берію», «Червоні дияволята», «Служили два товариші» тощо. Їм в підсвідомість обережно, ненав’язливо, окремими малопомітними образами, навіть не усвідомлюється, як 25-м кадром, втесывали зневага і зверхність до українського. І не тільки до української. Ми ж пам пам’ятаємо анекдоти не тільки про «хохлів», але і про чукчів чи молдаван, грузинів. Завдяки такій процедурі на тлі знищення національних интелигенций, не просто забули свої мови – отримали блювотний рефлекс до рідного походженням близько 100 народів імперії. Як передає Новинний Портал, про це у своєму блозі пише український блогер, громадський активіст Юрій Тищук.

За його словами, в такій атмосфері вони виросли і вона панувала навіть у вже незалежній Україні і скрізь, куди дотяглися московські ЗМІ. І ці люди в оточенні такого ж «оточення», як смороду. Їм важко вирватися навіть при бажанні. Крім того, у хижого дерева під назвою «русский мир» є і спеціальні органи, свідомо чи ні, але виконують функцію приманки. Розумні, освічені навіть талановиті. Поети, що «виділяють аромати». Своїм розумом і талантом, тімі своїми ароматами вони прекрасно маскують сутність хижого дерева – «російського світу».

«А що ти їм скажеш? – Дійсно солодкі. І «поза політикою», і дискутують «на вічні теми». А на принижений і століттями знищуваний мову предків принципово не переходять», – написавши Тищук.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eight + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh