Більше половини випадків захворювання на кір у Чехії припадає на Прагу

В цьому році в Чехії зареєстровано 146 випадків захворювання на кір, приблизно стільки ж випадків було зареєстровано за весь минулий рік.

За інформацією агентства ЧТК, найбільше хворих налічується в Празі — 84, а також у Среднечешскому краї. В інших регіонах Чехії йдеться про поодинокі випадки.

За словами фахівців, єдиною панацеєю від кору є вакцина. Особливу небезпеку представляють ускладнення, які викликає кір. Вони спостерігаються в третині випадків.

Як вже повідомляв «Празький Експрес», за станом на 18 травня в Чехії було зареєстровано 126 випадків захворювання на кір.

Нагадаємо, на думку заступника міністра охорони здоров’я Чехії Романа Примули, нинішня епідемія кору в Чехії виникла з причини «імпорту» цієї хвороби з інших країн, насамперед з України.

«Ситуація в сусідніх країнах не ідеальна. Більшість хворих іноземців родом з України. Там показник вакцинації становить 30-60 %», — сказав Роман Примула.

Смертельних випадків кору в Чехії не було з 1980 р., вакцинація проводитиметься з 1969 року.

У минулому році в Румунії від кору загинуло 34 людини, кількість хворих досягла 10 тисяч.

Фахівці рекомендують вакцинувати 95 % населення, щоб епідемія не поширювалася. У Празі цей показник становить близько 70 %.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh