Авторські статтіДіаспора

Більше половини випадків захворювання на кір у Чехії припадає на Прагу

В цьому році в Чехії зареєстровано 146 випадків захворювання на кір, приблизно стільки ж випадків було зареєстровано за весь минулий рік.

За інформацією агентства ЧТК, найбільше хворих налічується в Празі — 84, а також у Среднечешскому краї. В інших регіонах Чехії йдеться про поодинокі випадки.

За словами фахівців, єдиною панацеєю від кору є вакцина. Особливу небезпеку представляють ускладнення, які викликає кір. Вони спостерігаються в третині випадків.

Як вже повідомляв «Празький Експрес», за станом на 18 травня в Чехії було зареєстровано 126 випадків захворювання на кір.

Нагадаємо, на думку заступника міністра охорони здоров’я Чехії Романа Примули, нинішня епідемія кору в Чехії виникла з причини «імпорту» цієї хвороби з інших країн, насамперед з України.

«Ситуація в сусідніх країнах не ідеальна. Більшість хворих іноземців родом з України. Там показник вакцинації становить 30-60 %», — сказав Роман Примула.

Смертельних випадків кору в Чехії не було з 1980 р., вакцинація проводитиметься з 1969 року.

У минулому році в Румунії від кору загинуло 34 людини, кількість хворих досягла 10 тисяч.

Фахівці рекомендують вакцинувати 95 % населення, щоб епідемія не поширювалася. У Празі цей показник становить близько 70 %.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.