Новини

Журналіст: подивіться, що зроблено за ці чотири роки, а потім продовжуйте співати про офшори, Мальдіви і шоколад

Наближаються президентські вибори в Україні, правильніше було б українцям робити свій вибір, аналізуючи реально зроблені справи. Відновлення армії «з нуля», армія, розмовляє з НАТО на рівних, асоціація з ЄС, безвіз, децентралізація, зростання експорту в ЄС за минулий рік на 30%, декомунізація, відмова від російського газу, перемога в суді над «Газпромом», який повинен тепер нам 4,6 млрд. доларів і це все на тлі прибутковості «Нафтогазу». Як передає replyua.net про це у своєму блозі пише журналіст і блогер Олександр Костюк.

Він зазначає, що також не варто забувати про націоналізацію «Приватбанку» і «Інтертелекому», зменшення впливу олігархів Ахметова, Коломойського і Фірташа на політику, масове будівництво доріг, автокефалія для УПЦ, санкції від яких Росія крутиться як уж на сковорідці, система PROZZORO, автоматична реєстрація податкових накладних, ліквідація десятків «мутних» банків, які займалися кидаловом.

Олександр Костюк пише, що також має вагу електронне декларування доходів чиновників, чіткі і прозорі правила приватизації держмайна, обов’язок для всіх без виключення компаній вказувати кінцевих власників бізнесу. За словами журналіста, цей перелік можна продовжувати. Найголовніше, що це не просто тези передвиборної програми когось із кандидатів у президенти, це реальні виконані мети президента Порошенко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України