Авторські статті

Тимошенко робить нереальні передвиборчі обіцянки для підняття рейтингу, – блогер

Весь цей час нас намагаються перенести в світ кривих дзеркал, нав’язуючи альтернативну реальність і змушуючи нас повірити в те, що не відповідає дійсності. Про це у своєму блозі пише блогер з ніком Mason Lemberg. Він зазначає, що, наприклад, три тижню тому Верховна Рада прийняла постанову про звернення до РНБО з метою припинити діяльність «112 каналу» і «Ньюзван». Після цього ми почули масу істерик про «свободу слова», про закриття популярних телеканалів і про кінець світу. У той час була зареєстрована петиція про недопущення закриття цих ресурсів. Але за весь цей час петицію підписало 7000 осіб. При цьому петицію підписали особи, значна частина яких є чиновниками. Тобто, або чиновники люблять кремлівські телеканалі, або просто хтось підписує петицію чужими даними з відкритих реєстрів.

Блогер зазначає, що також нам розповідають, що у Тимошенко найвищі рейтинги і вона ось-ось перемогла, залишилося «піввареника» до перемоги, але по телевізору видно істерику Юлії Володимирівни, виражену в рекламі про кредити під 3%. Чому істерику? Тому що кожен прекрасно розуміє, що це нереальна обіцянка, а обіцянка розрахована на залучення в ряди прихильників останніх неадекватний, які їй ніколи не пробачать такого обіцянки. Давав б кандидат зі 100% шансів і захмарними рейтингами такі обіцянки?

За словами блогера, також, наприклад, нам розповідають, що у нас настав страшне зубожіння через підняття ціни на газ на 20%, але на ділі поки що ніякого хвилювання немає. Тому що в одних субсидії, а для інших це не причина для істерики, а максимум причина для бурчання із зазначенням на віртуальних знедолених, які де-то через це страждають. Типу: «мені то все одно, але як тій бідній пенсіонерці…».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України