Політика

Телеведуча: ви смієтеся не з «кварталу», який заспівав на мотив «Ніно» пісню про Петро – ви смієтеся над Україною

За ці п’ять років на українців стільки навалилося, і Крим відняли, і окупували Донбас, десятки тисяч загиблих, мільйони переселенців, реформи, люстрації, революції, протести, підлі зради, ножі в спину, діти-сироти та жінки вдови, стільки крові і поту, стільки праці і вигризання зубами незалежності, стільки зусиль видавлювання з себе раба по краплині. Навряд чи можна назвати ще якусь країну в світі, яка б стільки пережила. Про це у своєму блозі пише українська телеведуча Ірина Медушевська.

За її словами, все це, щоб Коломойського «Квартал 95», який їздив в АТО і підтримує Україну своїми виступами, сьогодні заспівав на мотив «Ніно» пісню про Петра, під улюлюкання і шквал аплодисментів публіки палаці Україна. 10 тисяч вміщуються в палац і всім так смішно. Ще пару мільйонів також реготали, коли дивилися «1+1». Усім їм теж смішно.

Медушевська зазначає, що можна зрозуміти деяких українців, які не люблять Порошенко, він не їхній родич і не їх близький друг. У таких людей є повне право менше, ніж через півроку піти на виборчі дільниці і проголосувати за Зеленського, але поки Порошенко президент України, а, значить, правильно було б утриматися від такої ницості і дурносмаку. У держави є гімн, прапор і президент, незалежно від його прізвища.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України