Політика

Журналіст: Після анексії Криму Захід повинен був позбавити РФ права проведення ЧС – 2018, але там дуже довго думали

Політичний журналіст Віталій Портников під час трансляції в соціальній мережі Facebook висловив думку, що після отруєння екс-шпигуна Сергія Скрипаля бойкот світової футбольної першості в поточному році, який відбудеться в Росії, малоймовірний, передає Новинний Портал.

«Я рішуче підтримую цей бойкот. З моєї точки зору, чемпіонат світу в Росії після всього, що сталося, – це просто знущання над здоровим глуздом. Але про це треба було думати раніше. Цей бойкот повинний був відбутися, і взагалі в Росії повинні були відібрати право на проведення ЧС, коли РФ напала на Крим. Країни Заходу дуже довго думали», – зазначив він. При цьому Портников впевнений, що Захід вже зараз згоден перенести чемпіонату світу з Росії.

«Зараз відібрати чемпіонат було б можливо, за настроями людей і еліт, але вже немає часу. Звичайно, нам невідомо, що президент РФ Володимир Путін вчудить завтра, але на сьогоднішній момент я не бачу можливості бойкоту, ні можливості того, що росіяни будуть позбавлені чемпіонату», – резюмував журналіст.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України