Через Лещенко і Шабуніна українці не вірять антикорупціонерам, які нас оточують у повсякденному житті, – експерт

Найбільше в цій історії з е-деклараціями громадських активістів – антикорупціонерів дратує те, що пересічний громадянин вважає антикорупціонерами тільки двох людей, прізвища яких він знає: Сергія Лещенка, який є народним депутатом, отже, не може вважатися громадським активістом, і Віталія Шабуніна. Про це у своєму блозі пише політично експерт Валерій Пекар.

За його словами, на підставі недовіри до цих двох, в даному контексті вже неважливо, чи є для цього підстави, чи ні, пересічний громадянин готовий схвалити створення перешкод для батьків, які борються з корупцією у школах, для пацієнтів і їх родичів, які борються з корупцією в медицині для тих небайдужих громадян, які намагаються контролювати місцеві бюджети або дерибан землі, для тих автомобілістів, які намагаються перешкодити корупції в поліції, і так далі.

Валерій Пекар підкреслює, що у свідомості пересічного громадянина «антикорупціонер» – це якась особлива каста, а зовсім не мої сусіди, яким не наплювати на те, що навколо нас. Пересічний громадянин готовий погодитися з тим, що хтось добровільно йде на фронт, а також з тим, що хтось добровільно віддає гроші для фронту, але не готовий визнати, що можна добровільно намагатися навести порядок в місцевій школі, лікарні, міській раді чи якийсь інспекції. «Ні, такого бути не може, вважає пересічний громадянин, тому що на такий рівень альтруїзму українці не здатні», – резюмував Пекар.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen − 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh