Життя

Журналіст: нас більше не сприймають, як дивакуватих персонажів, які їдять борщ, п’ють горілку і говорять на якомусь «недоязыке»

Згадується, як ще якихось 5 років тому українців сприймали як якихось кумедних персонажів, які готують і їдять борщ, п’ють горілку, закушуючи салом і солоними огірками, співають сентиментальних пісень і танцюють гопака. Говорять на якомусь недопонятною російською мовою начебто Сердючки. Іншими словами, в очах росіян українці були простуватими дурнями, які із-за власної дурості проголосили 1991-го незалежність – росіяни до цих пір сміються над цим. Росіяни були впевнені: досить їм прийти зі зброєю, як їх зустрінуть квітами. А, якщо хтось наважиться чинити опір, то здолають вони це опір легко і невимушено. Вони або забули про УПА і Холодний Яр, або сприймали це як непорозуміння. Про це у своєму блозі пише український журналіст Юрій Луканов.

За його словами, власне, з самого початку було майже так, як росіяни прогнозували. Ми просто психологічно не було готові воювати. А хіба можуть брати вісь так загнати ножа в спину? А потім ми зрозуміли, що це серйозно, що вони прийшли нас вбивати. І українці вперлися. Тисячі добровольців витворили свої загони. Тисячі волонтерів почали забезпечувати військо всім необхідним. У відсотковому відношенні таке забезпечення було значно менше, ніж державне, але воно показало воїнам, що народ підтримує воїнів – воно підняло дух воїнства. І держава теж заворушився і таки налагодив підтримку армії. Ми добре заїхали їм по морді, показавши, що без бою свою країну не здадуть.

Луканов зазначає, що тепер росіяни продовжують з нас іронізувати, правда, виходить не дуже переконливо – із-за іронією виринає ненависть. Вони лютують, а зробити нічого не можуть. Україна вистояла. Тому, честь нашим захисникам, честь усім причетним, які забезпечили іншій країні мирне життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh