Авторські статті

Кожен росіянин, який їде до України за американською візою повинен письмово визнавати агресію РФ, – Бабченко

Журналіст Аркадій Бабченко нагадує, що кількість американських дипломатів у Росії різко скоротилося, і багато росіян вважають за краще зараз отримувати візи США в Києві.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці. Бабченко вважає, що кожен росіянин, який планує отримати американську візу в Києві, по приїзді в Україну повинен написати спеціальну розписку, в якій він визнає агресію Росії. Крім того, журналіст заявив, що така угода має бути знята на відео. «Я б замість заборони на в’їзд пропонував б кожному росіянину підписувати лист, в якому він заявляє, що Крим – це Україна. Росія – країна агресор. А Путін – диктатор і міжнародний злочинець», – пише Бабченко. Також він навів приблизний текст цієї угоди.

Зокрема, Бабченко пропонує росіянам погодитися на західні санкції і підтримати їх, також визнати, що Росія збила малайзійський Боїнг, розв’язала війну проти України, а Володимир Путін особисто відповідальний за всі ці події. «Я, Пупкін Іван Іванович, санкції проти Росії підтримую. На публікацію цієї заяви у відкритому доступі даю свою згоду. Метою візиту в Україну є отримання візи Сполучених Штатів Америки. Героям Слава!», – додав Бабченко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України