Авторські статті

В прокуратурі найкраще видно в дії реформу правоохоронних органів, – Чорновіл

На вихідних своє професійне свято відзначали працівники прокуратури. Як пише в своєму блозі політолог Тарас Чорновіл, раніше він би навіть не подумав вітати прокурорів, але зараз реформа в прокуратурі – це чи не єдина в правоохоронних органах, яка дійсно відбулася. А найкращий доказ цього – те, як на прокуратуру котять бочку всі нечестивці.

Чорновіл відзначає, що раніше вся система була наскрізь корумпована і займалася тим, що тільки обслуговувала вимоги влади або олігархів, не могла жодного реального справи в суді довести, що її ніхто не критикував, так як не заважала. Зараз ГПУ кардинально очистилася, дає результат, а у відповідь просто лунає виття. Значити зачепили за хворе.

За словами політолога, шкода тільки, що трохи поспішили з усіма новими органами: САП, НАБУ, ДБР. Так чи інакше, нам би довелося деякі з них створювати, але зараз іноді так прикро буває стежити, як ті, кого наділили довірою і повноваженнями, тільки гризуться між собою, а «мишей зовсім не ловлять». Мабуть за те їх і не критикують, а тільки хвалять і захищають.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України