В прокуратурі найкраще видно в дії реформу правоохоронних органів, – Чорновіл

На вихідних своє професійне свято відзначали працівники прокуратури. Як пише в своєму блозі політолог Тарас Чорновіл, раніше він би навіть не подумав вітати прокурорів, але зараз реформа в прокуратурі – це чи не єдина в правоохоронних органах, яка дійсно відбулася. А найкращий доказ цього – те, як на прокуратуру котять бочку всі нечестивці.

Чорновіл відзначає, що раніше вся система була наскрізь корумпована і займалася тим, що тільки обслуговувала вимоги влади або олігархів, не могла жодного реального справи в суді довести, що її ніхто не критикував, так як не заважала. Зараз ГПУ кардинально очистилася, дає результат, а у відповідь просто лунає виття. Значити зачепили за хворе.

За словами політолога, шкода тільки, що трохи поспішили з усіма новими органами: САП, НАБУ, ДБР. Так чи інакше, нам би довелося деякі з них створювати, але зараз іноді так прикро буває стежити, як ті, кого наділили довірою і повноваженнями, тільки гризуться між собою, а «мишей зовсім не ловлять». Мабуть за те їх і не критикують, а тільки хвалять і захищають.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh