Новини

Жоден російський канал не переривав трансляції, щоб розповісти про страшну трагедію в російському Кемерово, – Бутусов

25 березня, в неділю, близько чотирьох годин дня загорівся торговий центр «Зимова вишня» в російському Кемерово, але ні один російський телеканал не перервав свої вечірні трансляції, щоб розповісти про трагедію. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав журналіст Юрій Бутусов.

«На каналі Росія в прайм-тайм фільм про мудрого і доброго керівника Ст. Ст. Путіна – ось скріншот. І навіть на програмі Соловйова пожежа не стала подією, хоча про десятки жертв вже було відомо до початку ефіру. На Першому каналі в прайм йшла гра «Що? Де? Коли?», на НТВ – кіно, трансляції ніхто не перервав. Адже в Росії все гаразд, там давно перемогли підлих зрадофілів», – пише журналіст. За його словами, у російських ЗМІ працюють тільки самі «відповідальні державники», і вони ніколи не будуть затьмарювати недільний вечір негативними новинами.

«Торговий центр належить місцевому депутату правлячої партії Єдина Росія, але, звичайно, персона власника також ніякого інтересу у російських ЗМІ поки не викликала. За даними на цю годину, в центрі згоріло і померло від задуху 37 осіб. 64 людини пропали без вісті», – додав журналіст.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України