В Хорватії відбувся багатотисячний марш проти спроб ратифікації Стамбульської конвенції

24 березня, у хорватській столиці Загребі відбувся багатотисячний марш проти спроб певних політичних кіл провести ратифікацію Стамбульської конференції хорватським парламентом, повідомляє хорватський католицький портал Bitno.net.

У Хорватії уже кілька місяців триває боротьба проти спроби хорватського прем’єра Андрея Пленковічя протягнути ратифікацію конвенції у парламенті. Ці спроби прем’єра уже викликали серйозний розкол у його власній партії Хорватській демократичній спільноті (HDZ), падінням рейтингів партії та виходом великої частини членів з цієї партії. Усе це спровокувало політичну кризу в Хорватії.

За оцінками у марші взяло участь 50 тисяч протестувальників. Для країни з населенням 4,2 млн. це великий збір.

Протестний марш розпочався біля головного офісу HDZ у Загребі та пройшов головними вулицями міста до площі св. Марка на якій розташовані будівлі Уряду та Парламенту Хорватії. В часі маршу учасники співали патріотичних пісень та молились Богородичну вервичку.

Протестувальники несли плакати з висловами проти гендерної ідеології та Стамбульської конференції. Протести підтримали хорватські консервативні політики та католицький єпископат.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten + four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh