Політика

Блогер: ситуація з Савченко лише підтверджує, що наше суспільство хворе і його треба негайно рятувати

Реакція на цю всю історію з Надією Савченко дуже показова. Треба визнати, що значна частина суспільства, в тому числі за межами інтернету, – реально хвора, в прямому сенсі цього слова. Про це у своєму блозі пише український блогер з ніком Mason Lemberg.

Він зазначає, що в 2014-2015 році українці не могли зрозуміти, як так відбувається, що незважаючи на обстріли шкіл, садочків, автобуси з пасажирами у Волновахи, Маріуполя, Краматорська, незважаючи на це все, значна частина так званих «ватників» з Донбасу це все бачили на власні очі і в підсумку всі ці люди не бояться російських «Градів» і «Смерчів», а якихось нафантазованних автобусів з «Правимо сектором».

За словами блогера, тепер ми бачимо ті ж саме. Такі ж особини, живучі в Києві, ходячи по центру міста, ходячи на сходки, організовані спеціально з метою провокації, не боятися того, що їх та їхніх близьких просто знищать, не боятися війни, не боятися етнічних чисток, а замість страху всього цього переводять свою агресію на владу, придумуючи просто фантастичні за рівнем дурниці відмазки. «Відбілюють» тих, хто збирається їх вбивати. «Досить вже закривати очі на це. Цих людей треба витягати з цього штучного «зумбування», який для них витворили», – резюмував блогер.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

6 + 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.