Новини

Якщо Путін піде на уступки по Донбасу, для цього буде тільки одна важлива причина

Володимир Путін, президент РФ, вирішиться на вчинки по Донбасу тільки у тому випадку, якщо йому потрібно буде терміново налагодити відносини із західними країнами.

Така думка прозвучала від Леоніда Радзіховського, російського публіциста і журналіста. За його словами, ті, що європейці відмовилися визнавати вибори в Криму, ніяк не вплине на подальші відносини російського президента з західними лідерами, хіба що можливі якісь нові болісні дії для Путіна. «Абсурд ті, що нібито вибори в Криму щось змінять. Україна, якщо вже займає жорстку позицію, то повинна як мінімум бути послідовна. Тобто вибори незаконні, Путін – незаконний президент. І Порошенко не дзвонить Путіну, а комусь іншому, якщо потрібно про щось поговорити. Посол України вручає вірчі грамоти не Путіну, а комусь іншому», – зазначає журналіст.

За його словами, мова йде лише про піар, але не більше того, і слова європейців про невизнання виборів та анексії – це всього лише слова, а не дії. «Безумовно, справа Скрипаля – це не Крим, а щось нове і досить реальне. Теоретично могли б бути якісь санкції, але я думаю, що максимум, чого можна чекати, що лідери країн ЄС, і то не всі, але багато, не привітають Путіна з його переобранням», – додав Радзіховський.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

13 + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.