Якщо Путін піде на уступки по Донбасу, для цього буде тільки одна важлива причина

Володимир Путін, президент РФ, вирішиться на вчинки по Донбасу тільки у тому випадку, якщо йому потрібно буде терміново налагодити відносини із західними країнами.

Така думка прозвучала від Леоніда Радзіховського, російського публіциста і журналіста. За його словами, ті, що європейці відмовилися визнавати вибори в Криму, ніяк не вплине на подальші відносини російського президента з західними лідерами, хіба що можливі якісь нові болісні дії для Путіна. «Абсурд ті, що нібито вибори в Криму щось змінять. Україна, якщо вже займає жорстку позицію, то повинна як мінімум бути послідовна. Тобто вибори незаконні, Путін – незаконний президент. І Порошенко не дзвонить Путіну, а комусь іншому, якщо потрібно про щось поговорити. Посол України вручає вірчі грамоти не Путіну, а комусь іншому», – зазначає журналіст.

За його словами, мова йде лише про піар, але не більше того, і слова європейців про невизнання виборів та анексії – це всього лише слова, а не дії. «Безумовно, справа Скрипаля – це не Крим, а щось нове і досить реальне. Теоретично могли б бути якісь санкції, але я думаю, що максимум, чого можна чекати, що лідери країн ЄС, і то не всі, але багато, не привітають Путіна з його переобранням», – додав Радзіховський.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh