Авторські статтіФотогалерея

Найбільш дивні заборони зі всього світу у фотографіях

В кожній країні є незвичайні закони і заборони, але якщо в одних випадках вони цілком виправдані, то в інших їм дуже важко знайте логічне пояснення. Здавалося б, кому можуть перешкодити фільми про подорожі в часі або жувальна гумка? Проте є країни, де вони заборонені.

Ми пропонуємо вам дізнатися, які буденні і цілком нешкідливі речі вважаються неприйнятними в різних куточках нашої планети.

У швейцарській комуні Бергюн заборонено фотографувати

https://www.instagram.com/p/BcDMXPUFzsk/

29 травня 2017 року в Бергюне було введено заборону на фотографування. Влада пояснила своє рішення так: «Науково доведено, що красиві фотографії з відпустки, розміщені у соцмережах роблять людей нещасними, оскільки ті не можуть тут же опинитися в тому самому місці».

Якщо ж ви все-таки порушите заборона, то штраф становитиме 5 швейцарських франків. Втім, місцеві жителі мають право робити знімки на своїх ділянках, а ще заборона не поширюється на весільні фотосесії і фото, зроблені з вагона проїжджаючого поїзда.

В американському штаті Колорадо заборонено грати в сніжки

10 самых странных запретов со всего мира

Влада Колорадо прирівнює кидання сніжків до шпурляння каменів та інших небезпечних предметів, так що навіть за жартівливе снігову битву там цілком можуть оштрафувати. Такі ж заборони діють і в деяких інших місцях, наприклад в місті Топіка, штат Канзас.

У Канаді заборонено практикувати чаклунство, якщо тільки ви не є справжньою відьмою

10 самых странных запретов со всего мира

Іншими словами, бути відьмою дозволяється, але заборонено прикидатися нею. Питання в тому, хто і яким чином зможе довести або спростувати справжність ваших магічних здібностей? Тім не менш відомі випадки, коли псевдовідьм і псевдочаклунів притягували до відповідальності. Наприклад, в 2012 році «магу» довелося заплатити штраф в $ 14 тис. за те, що він нібито зняв з жінки родове прокляття.

У Китаї заборонені фільми і серіали про подорожі в часі

10 самых странных запретов со всего мира

Китайські законодавці вважають, що наукова фантастика стикається з такою серйозною річчю, як історія, а це надто вже фривольно. Фільми та серіали, де фігурують подорожі в часі, сприяють поширенню «фаталізму, забобонів та ідей про реінкарнацію».

В Італії не можна пересилати поштою капелюхи, взуття, іграшки (за винятком повністю дерев’яних та інші цілком нешкідливі речі

https://www.instagram.com/p/BfrLjMVFA2T/

В кожній країні діють свої митні та поштові обмеження, наприклад заборона на пересилання зброї або небезпечних речовин, що абсолютно обґрунтовано, проте в деяких випадках ці обмеження викликають лише подив.

Італійський список заборонених до поштового пересилання із-за кордону предметів досить значний, і частина з них вас напевно здивує: штучні квіти і фрукти, дзвіночки, музичні інструменти, годинники та їх окремі частини, взуття будь-якого типу, капелюхи, іграшки (якщо тільки вони не виготовлені повністю з дерева), фотоальбоми, парфумерія, кава, гральні карти та товари зі шкіри.

Втім, дехто не боїться ігнорувати ці обмеження, так що в деяких випадках заборонені речі все-таки благополучно доходять до своїх адресатів.

Заборона на імпорт і продаж жувальної гумки в Сінгапурі

10 самых странных запретов со всего мира

Як зазначає у своїх мемуарах перший прем’єр-міністр Республіки Сінгапур Лі Куан Ю, в 1980-х жувальна гумка стала справжнім лихом: вандали заліплювали нею замкові свердловини, кнопки ліфтів і поштові скриньки.

На очищення вулиць від жуйки витрачалися великі кошти, тому в підсумку було вирішено повністю заборонити імпорт і продаж цього продукту. Виняток становлять лікувальні жуйки, придбати які можна тільки за рецептом лікаря.

Працюючим людям в Японії заборонено мати зайву вагу

10 самых странных запретов со всего мира

Згідно «метаболіченому законом», у працюючих японців у віці від 40 до 75 років вимірюють об’єм талії, який в нормі не повинен перевищувати 85 см у чоловіків і 90 см у жінок. У разі перевищення цієї норми людей не штрафують, а допомагають їм скинути зайві кілограми.

У Південній Австралії забороняється порушувати весільну або похоронну церемонію

https://www.instagram.com/p/BfpxGean-Rp/

У південній частині Австралії існує закон, згідно з яким будь-хто, хто якимось чином порушив хід весілля чи похорону (і неважливо, чи це була релігійна або цивільна церемонія), може бути оштрафований на $ 10 тис. або навіть підданий тюремному ув’язненню строком до 2 років.

У Німеччині не дозволяється зупинятися на автобані із-за того, що скінчився бензин

https://www.instagram.com/p/Bf6txKvhaGP/

Раптова зупинка посеред автобану може створити небезпечну ситуацію, тому навіть несправний паливний датчик не буде достатнім виправданням для поліції — штраф неминучий. На щастя, водіїв, які потрапили в подібну ситуацію, виручає ADAC — Загальний німецький автомобільний клуб, у функції якого входить технічна, медична та правова допомога.

У місті Лонгйір на Шпіцбергені заборонено вмирати

10 самых странных запретов со всего мира

В Норвегії у місті Лонгйір на Шпіцбергені існує закон, згідно з яким вмирати на території міста заборонено. Якщо хтось тяжко захворів або з ним стався нещасний випадок, то таку людину повинні негайно переправити в іншу частину Норвегії.

Але якщо смерть все-таки відбувається, то померлого не ховають, а переправляють на Велику землю, оскільки в умовах вічної мерзлоти тіла майже не розкладаються і можуть залучити небезпечних хижаків — білих ведмедів.

Варто відзначити, що це чи не єдине місто в світі, де діє подібна заборона. Наприклад, у Франції таких місць відразу три. А ще смерть оголосили поза законом в одному з міст Іспанії і на японському острові Іцукусіма, який вважається священним.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

14 + 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.