Політика

Журналіст: якщо Богомолець з бандою все ж таки скине Супрун з посади, тоді точно настати кінець

У зв’язку з розмовами про можливу відставку в. о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун український блогер та журналіст Юрій Луканов у своєму блозі пише про те, що він спробував знайті концептуальну критику медичної реформи, але нічого так і не знайшов, не знайшов інших концепцій реформ. Знайшов тільки розповіді про те, що Супрун має якісь мільйонні рахунки в США. Це ще тієї компромат. Вона там мала клініку і непогано заробляла.

За словами Луканова, яке нам діло до рахунків Супрун в США? Ще увидил інформацію про те, що вона родичка когось впливового людини в США. Це теж, звичайно, жах. Це справжнє кумівство. Не знайшов лише одного, що вона вкрала щось. На думку журналіста, народ, який виливає на Супрун відра помиїв, є натовпом, у якої давно відсох мозок, якому нічим догодити не можна – хоч ти будеш щось робити, хоч не будеш робити нічого. Цей народець все одне буде кричати дурним голосом.

Юрій Луканов пише, що він чудово усвідомлює, що той залишок радянської медицини, який у нас є, не може існувати вічно. Він рано чи пізно піде в інший світ. Супрун запропонувала зміни. Ясна річ, що вони можуть бути болісними, з помилками, суперечливими, але вони необхідні. І, коли її тепер медична мафія, якій служити заздрісна Богомолець, намагається скинути, то індикатор того, що Супрун робить корисні речі, тільки збільшується. «Якщо Богомолець з бандою все ж таки скинути Супрун з посади, тоді точно настати кінець. Реформу вони знищать, а до старого повернутися вже неможливо», – резюмував журналіст.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України