Політика

Зняти Супрун – це значить завалити медреформу

Далеко не все, що тягне за собою медреформа можна оцінювати позитивно, багато речей викликають заслужену критику, але ось ця шалена, згуртована навколо екс-регіоналів цькування Супрун просто виходить за рамки розумного. Про це у своєму блозі пише український блогер Катерина Золотарьова. За її словами, відстороняти міністра, який тільки став на шлях навіть реформування – це якийсь саботаж і людська підлість.

За словами Золотарьової, політика – це в принципі і є мистецтво знаходження компромісу, пошук домовленостей і ситуативних союзів для досягнення певних цілей. Так, звичайно ж і президенту, напевно, було би багато легше не проштовхувати по дзвінку прийняття якихось потрібних законопроектів, за яких ніяк не хоче голосувати та чи інша фракція, після чого доводитися шукати голоси з усіх боків. Але це повинно бути в ідеальному світі, в якому ми поки ще не живемо.

Блогер зазначає, що тому потрібно бути ближче до реальності і подалі від гучного пафосу. Золотарьова зазначає, що у цій ситуації не можна не згадати про Богомолець – вона шикарний приклад того, чому ніколи і ні при яких умовах не можна вірити у створених технологами героїв.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України