Зняти Супрун – це значить завалити медреформу

Далеко не все, що тягне за собою медреформа можна оцінювати позитивно, багато речей викликають заслужену критику, але ось ця шалена, згуртована навколо екс-регіоналів цькування Супрун просто виходить за рамки розумного. Про це у своєму блозі пише український блогер Катерина Золотарьова. За її словами, відстороняти міністра, який тільки став на шлях навіть реформування – це якийсь саботаж і людська підлість.

За словами Золотарьової, політика – це в принципі і є мистецтво знаходження компромісу, пошук домовленостей і ситуативних союзів для досягнення певних цілей. Так, звичайно ж і президенту, напевно, було би багато легше не проштовхувати по дзвінку прийняття якихось потрібних законопроектів, за яких ніяк не хоче голосувати та чи інша фракція, після чого доводитися шукати голоси з усіх боків. Але це повинно бути в ідеальному світі, в якому ми поки ще не живемо.

Блогер зазначає, що тому потрібно бути ближче до реальності і подалі від гучного пафосу. Золотарьова зазначає, що у цій ситуації не можна не згадати про Богомолець – вона шикарний приклад того, чому ніколи і ні при яких умовах не можна вірити у створених технологами героїв.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh