Якими б важкими не здавалися нинішні часи, але вони все рівно краще, ніж жахливий «совок», – журналіст

Вже тисячу разів переказане: після путчу 19 серпня здобуття Україною незалежності виглядало цілком логічно, але в той же час, це було так неймовірно, що в це неможливо було повірити. А потім був референдум 1 грудня, на якому більше 92 відсотків громадян, які прийшли голосувати, сказали – «так». Про це у своєму блозі пише український журналіст та блогер Юрій Луканов.

Він зазначає, що якою б не була наша реальність недосконалою, якими б важкими нам не здавалися нинішні часи, але вони все одно краще, ніж жахливий «совок» з його узаконеною цензурою, притриманням мови за зубами, чергами в порожніх магазинах, зарплатами, за які нічого істотного не можна було купити.

«З Днем незалежності всіх українців! Вона як раз зараз проходитиме суворе випробування. І ризик її втрати залишається реальним», – написав журналіст. Він зазначає, що переживати не варто, адже найгірший часи вже позаду і українці обов’язково вистоять. Якщо не провалилися в прірву в 2014 році, коли це було дуже реальним, то тепер шансів набагато більше не просто вистояти, але і відстояти свою правоту і перемогти.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

One comment

  1. Татьяна

    Хочеться сказати автору: не тринди! З кожних часів треба вибирати краще, що там було: безкоштовне навчання,лікування, гідна пенсія і своєчасна, повага до людей праці. А ті , хто розікрав країну вперто повторюють як мантру , що то були жахливі часи. Для них може й так , бо діти не вчилися за кордоном, а вони не їздили відпочивати на Мальдіви. Фактично вся ця свора- еліта живе за принципом комуністів, типу “Мы наш , мы новый мир построим, кто был никем, тот станет всем!”

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen + six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh