Авторські статті

Якими б важкими не здавалися нинішні часи, але вони все рівно краще, ніж жахливий «совок», – журналіст

Вже тисячу разів переказане: після путчу 19 серпня здобуття Україною незалежності виглядало цілком логічно, але в той же час, це було так неймовірно, що в це неможливо було повірити. А потім був референдум 1 грудня, на якому більше 92 відсотків громадян, які прийшли голосувати, сказали – «так». Про це у своєму блозі пише український журналіст та блогер Юрій Луканов.

Він зазначає, що якою б не була наша реальність недосконалою, якими б важкими нам не здавалися нинішні часи, але вони все одно краще, ніж жахливий «совок» з його узаконеною цензурою, притриманням мови за зубами, чергами в порожніх магазинах, зарплатами, за які нічого істотного не можна було купити.

«З Днем незалежності всіх українців! Вона як раз зараз проходитиме суворе випробування. І ризик її втрати залишається реальним», – написав журналіст. Він зазначає, що переживати не варто, адже найгірший часи вже позаду і українці обов’язково вистоять. Якщо не провалилися в прірву в 2014 році, коли це було дуже реальним, то тепер шансів набагато більше не просто вистояти, але і відстояти свою правоту і перемогти.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України