Нардеп: політики – це теж живі люди, вірю в щирість вибачення Порошенко

Українські політики, серед яких президент Петро Порошенко, просто живі люди. Вони помиляються, змінюють погляди, діють нераціонально, їх свідомість спотворюється багатьма факторами: стреса, невірним аналізом, випадком, збігом обставин. Розуміння того, що політики – живі представники суспільства, з притаманними суспільству і людям недоліками – це і є сучасне західне сприйняття політичного процесу, яке, до речі також деградує, якщо подивитися на результати європейських виборів. Про це у своєму блозі пише нардеп Сергій Висоцький.

Він зазначає, що він вірить в щирість президента в його вибаченні про те, що не вийшло закінчити АТО за пару годин. За словами Висоцького, в особистих розмовах він чув багато слів і про мотиви, і про людські переживання, пов’язані з ситуацією, в якій опинилася наша країна. Це звучало від багатьох чиновників. Просто на шляху реалізації цих мотивів стають і об єктивні чинники, і людські недоліки й вади самого суспільства, і державного улаштую, недоліки самої системи нашого життя.

Сергій Висоцький пише, що визнавати свої помилки і вибачатися – це дуже по-людськи. І нехай краще наша політики буде політикою живих людей, ніж політикою бронзових вождів і дерев’яна яніх «міцних господарників». Більше людяності у всьому – ось що нам всім потрібно.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh