Новини

Нардеп: політики – це теж живі люди, вірю в щирість вибачення Порошенко

Українські політики, серед яких президент Петро Порошенко, просто живі люди. Вони помиляються, змінюють погляди, діють нераціонально, їх свідомість спотворюється багатьма факторами: стреса, невірним аналізом, випадком, збігом обставин. Розуміння того, що політики – живі представники суспільства, з притаманними суспільству і людям недоліками – це і є сучасне західне сприйняття політичного процесу, яке, до речі також деградує, якщо подивитися на результати європейських виборів. Про це у своєму блозі пише нардеп Сергій Висоцький.

Він зазначає, що він вірить в щирість президента в його вибаченні про те, що не вийшло закінчити АТО за пару годин. За словами Висоцького, в особистих розмовах він чув багато слів і про мотиви, і про людські переживання, пов’язані з ситуацією, в якій опинилася наша країна. Це звучало від багатьох чиновників. Просто на шляху реалізації цих мотивів стають і об єктивні чинники, і людські недоліки й вади самого суспільства, і державного улаштую, недоліки самої системи нашого життя.

Сергій Висоцький пише, що визнавати свої помилки і вибачатися – це дуже по-людськи. І нехай краще наша політики буде політикою живих людей, ніж політикою бронзових вождів і дерев’яна яніх «міцних господарників». Більше людяності у всьому – ось що нам всім потрібно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України