Авторські статтіЗдоров'я

Дерматологи: Зловживання косметикою шкодить шкірі

В питанні догляду за шкірою правильно «чім більше, тім краще» давно перестало працювати. Фахівці пропонують переглянути свою ранкову рутину і знайте причини запалень.

Найбільшої шкоди завдає косметика, викликає алергічну реакцію. Такі засоби не тільки не допомагають вилікувати шкіру, але і погіршують ситуацію. Дерматологи закликають терміново відправити у відро для сміття косметику, яка викликає почервоніння, запалення та свербіж. З такою ж увагою до вибору засобів варто ставитися людям з акне. У цьому питанні важливо не переборщити, тому що вада може поширитися далі по шкірі.

Варто прислухатися до стану шкіри і звернути увагу на відчуття сухості і стягнутості. Це може свідчити про порушення кислотного балансу. Фахівці пропонують не зловживати уходових косметикою і замінити продукти на більш ніжні і натуральні.

Також тривожним дзвіночком є лущення. Не варто використовувати декілька засобів для пілінгу одночасно. Потрібно зупинитися на чомусь одному, наприклад, скарб. Варто також придивитися до блиску на шкірі. Фахівці відзначають, що здорова шкіра повинна бути злегка шорсткою. Також жирна шкіра може вказати на ті, що косметика дуже пересушує її. Потрібно знайте сироватки і зволожуючий гель-креми з гіалуронової кислотою, що забезпечує повноцінну гідратацію.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України