Авторські статті

Журналіст: фейсбучні експерти вже вирішили, що в протистоянні в Нагірному Карабасі Україна проти Вірменії

Численні «експерти» в області балету, футболу, вірусології, авіакатастроф і нальоту Землі на небесну вісь, почали масово і оперативно демонструвати свої «експертні» пізнання з приводу чергового військового протистояння по лінії Азербайджан-Вірменія, що почалося в Нагірному Карабасі, але, якщо від «знавців», точно знають, як знімати кіно, або вирощувати манго в Закарпатті шкоди не багато, то ідіоти, що почали коментувати військові дії в Карабасі, просто небезпечні, тому що цих неосвічених ідіотів, які знають, що творять, читають інші ще більш неосвічені ідіоти, сліпо вірять в те, що говорять перші.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише журналіст і блогер Андрій Капустін.

Він зазначає, розповідаючи, що раз «Вірменія визнала анексію Криму», то Україна повинна бути на стороні Азербайджану, нам навязують якусь неправильну логіку. Тобто, ворог знайдений і соцмережі вже починають заходиться в криках. При цьому ніхто не згадує, що на серпень 2019 року Крим офіційно визнаний частиною Росії Афганістаном, Венесуелою, Кубою, Нікарагуа, Сирією, Суданом і КНДР. Так, 27 березня 2014 року Вірменія голосувала проти резолюції Генасамблеї ООН на підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, але проти цієї резолюції голосували і Китай, і Індія, і Казахстан, і Узбекистан, і Сербія, і ПАР, і ще 15 країн, крім , зрозуміло, самої Росії. І нічого. Китай на сьогодні є головним торговим партнером України. Товарообіг з Індією в 2018 році становив 2,8 мільярда доларів. А ПАР готується наповнити український ринок крокодиловим м’ясом.

Капустін підкреслює, мало того, в 2014 році президентом Вірменії був дуже великий друг Кремля Серж Саргсян, повалений після того, як вирішив залишитися у владі, зайнявши пост прем’єр-міністра, а новий вірменський прем’єр Пашинян дуже дратує Кремль за те, що вперто не хоче визнавати український Крим територією РФ.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України