Нардеп: відкриті списки від «слуг народу» виявилися такий же фікцією, як і скасування депутатської недоторканності

Апологети «відкритих списків» головною перевагою такої системи називали неможливість «продажу» місць в списках. І тут раптом депутат-мажоритарник від «слуг» виходить з партії. Головна причина – керівництво продає місця в списках на місцевих виборах. Він, мабуть, сам хотів бути «на касі», але йому не дали. Про це на своїй сторінці в Facebook пише нардеп 8-го скликання Верховної Ради Олександр Черненко.

Він зазначає, тут цікавий сам факт можливості продажу. Щось не сходиться, чи не так? Нам же говорили, що політичної корупції при відкритих списках не буде. Насправді все сходиться. Після багатьох змін і доповнень остаточна редакція Виборчого Кодексу пропонує нам фактично «закриті списки». Маючи на руках релевантні соціологічні опитування, керівництво партії може сформувати списки з гарантією проходження кожного прізвища від 100 до 90%. Відкриті списки від «слуг народу» виявилися такий же фікцією, як і скасування депутатської недоторканності. Як і більшість «перемог», про які нам так пафосно сьогодні звітують.

«Виникає, звичайно, питання чи варто було город городити? Робити складну для комісій і виборців систему, щоб, нарешті, повернутися до того, що вже було – фактично «закритих списків». Питання риторичне, звичайно », – написав нардеп.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 − fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh