Кім Ахеджаков: вам нічого не нагадує плем’я, яке проживає в долині річки Амазонка?

Популярний український блогер Кім Ахеджаков у своєму блозі пише про те, що сьогодні він хотів би розповісти про одне племя аборигенів, дрімучих папуасів, яке проживає в долині річки Амазонка. Плем’я вважається найбіднішим в регіоні, але, що цікаво, – його шамани, навпаки, вважаються найбагатшими і заможними. Дощ вони викликати не можуть, благословення духів добитися не можуть, але за спроби свої деруть з племені більше, ніж всі інші.

Блогер зазначає, є ще трохи фактів про шаманів цього племені. Плем’я веде війну з сусіднім племенем. Так шамани вважають, що треба не воювати, а здатися і навіть відмовляються проводити свої обряди, коли хтось із воїнів гине. Коли в племені почалася епідемія і дикуни почали хворіти і вмирати, шамани, замість ізоляції, зазивали всіх зібратися разом, викурити трубку миру і принести щедрі дарунки духам, зрозуміло, що через них.

«Уявляєте, які там дикі звичаї і наскільки дремучі ці люди?! Прямо середньовіччя якесь! Хотя, по-моєму, я трохи помилився. Плем’я це живе не в долині Амазонки. Та й не плем’я це зовсім…», – резюмував Кім Ахеджаков.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen + sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh