Авторські статті

Кім Ахеджаков: вам нічого не нагадує плем’я, яке проживає в долині річки Амазонка?

Популярний український блогер Кім Ахеджаков у своєму блозі пише про те, що сьогодні він хотів би розповісти про одне племя аборигенів, дрімучих папуасів, яке проживає в долині річки Амазонка. Плем’я вважається найбіднішим в регіоні, але, що цікаво, – його шамани, навпаки, вважаються найбагатшими і заможними. Дощ вони викликати не можуть, благословення духів добитися не можуть, але за спроби свої деруть з племені більше, ніж всі інші.

Блогер зазначає, є ще трохи фактів про шаманів цього племені. Плем’я веде війну з сусіднім племенем. Так шамани вважають, що треба не воювати, а здатися і навіть відмовляються проводити свої обряди, коли хтось із воїнів гине. Коли в племені почалася епідемія і дикуни почали хворіти і вмирати, шамани, замість ізоляції, зазивали всіх зібратися разом, викурити трубку миру і принести щедрі дарунки духам, зрозуміло, що через них.

«Уявляєте, які там дикі звичаї і наскільки дремучі ці люди?! Прямо середньовіччя якесь! Хотя, по-моєму, я трохи помилився. Плем’я це живе не в долині Амазонки. Та й не плем’я це зовсім…», – резюмував Кім Ахеджаков.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України